Fru (2015) - Yellowbird

Fru to niezwykle barwna a…

Co robimy w ukryciu (2015) - Wha…

Co robimy w ukryciu jest …

Disco Polo (2015)

Disco Polo jest polską pr…

Druga szansa (2015) - En chance …

Druga szansa z całą pewno…

Snajper (2015) - American sniper…

Snajper jest filmem wojen…

Biały Bóg (2015) - Fehér Isten

Biały Bóg to mądry, orygi…

Baranek Shaun (2015) - Shaun the…

Baranek Shaun to niezwykl…

Miłość z netu (2015) - Christian…

Miłość z netu to propozyc…

Pięćdziesiąt twarzy Greya (2015)…

Pięćdziesiąt twarzy Greya…

Dzień z życia blondynki (2015) -…

Dzień z życia blondynki j…

«
»
FacebookGoogle+

Gorący towar (2013) – The heat

Odlotowa komedia jaką jest film Gorący towar z całą pewnością zmieni każdego z posępnego mruka w uśmiechniętego i radosnego kinomana/ke . Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tą produkcję filmową każdemu spragnionemu obrazu wypełnionego do maksimum zabawnymi scenami i humorystycznymi dialogami.

Film przedstawia dwie policjantki nowojorską agentkę FBI Sarah Ashbum (Sandra Bullock) i policjantkę z bostońskiego komisariatu Shannon Mullins (Melissa McCarthy), zmagające się z rosyjską mafią i rywalizujące ze sobą przez cały czas trwania filmu Gorący towar.

Reżyser: Paul Feig
Scenariusz: Katie Dippold
Aktorzy: Sandra Bullock, Sara AshburnMelissa McCarthy

Gorący towar – The heat, zwiastun 2013

[nggallery id=4]

Obie kobiety są gotowe na każde poświęcenie aby wyprzedzić partnerkę i okazać się lepszą z czego rodzą się przezabawne sytuacje wywołujące wybuchy śmiechu wśród widzów. Wątek kryminalny jest tylko tłem dla przedstawienia zmagań dwóch kobiet o całkowicie odmiennych charakterach, temperamentach, doświadczeniach i światopoglądzie. Jednak mimo wrogości i niechęci obu kobiet – stróżów prawa odkrywają one, że łączy je więcej niż mogłyby przypuszczać w swoich najśmielszych przypuszczeniach. Ich współpraca okazuje się bardziej owocna i milsza niż ciągła wrogość i złośliwość jaką okazywały wobec siebie od pierwszych chwil. W filmie Gorący towar nie braknie scen pełnych emocji, sensacji, akcji, pościgów samochodowych i użycia broni palnej, wszystko jednak jest podszyte dawką doskonałego humoru co czyni tą produkcję filmową bardzo intrygującą i całkowicie pochłaniającą uwagę widzów. Z całą pewnością film godny każdej minuty spędzonej w kinie przed ekranem na seansie filmu Gorący towar.

Jestem w pełni przekonany, że każdy kto zdecyduje się na wizytę w kinie opuści go w doskonałym humorze z bolącymi mięśniami brzuchu z powodu nadmiaru śmiechu w tak krótkim czasie jak długość seansu filmowego. Polecam wszystkim lubiącym dobrą zabawę w połączeniu z szybkim filmem akcji i wątkiem kryminalnym. Z całą pewnością warto zarezerwować sobie czas na seans filmowy pt. Gorący towar co na pewno zaowocuje doskonałym nastrojem i humorem na długi czas po wizycie w kinie. Zapraszam gorąco do dyskusji i wymiany wiadomości na temat filmu w komentarzach poniżej, co z pewnością pomoże innym wielbicielom kina podjąć decyzję co do wizyty w kinie na seansie filmowym tego obrazu filmowego.

szczególygatunek: komedia, kryminalna, film acji
produkcja: USA
reżyser: Paul Feig
scenariusz: Katie Dippold
zdjęcia: Robert D.Yeoman
muzyka: Michael Andrews
premiera: 19 lipca 2013 r.
obsadaSandra Bullock – agentka Sara Ashburn
Melissa McCarthy – detektyw Shannon Mullins
Spoken Reasons – Terrell Rojas
Taran Killam – Adam
Michael Rapaport – Jason Mullins
Demián Bichir – Hale
Bill Burr – Mark Mullins
Nathan Corddry – Michael Mullins
Michael McDonald – Julian
Luing Andrews – oficer Blake
Jessica Chaffin – Gina
Dan Bakkedahl – Craig

Dodaj komentarz