«
»
FacebookGoogle+

Jack pogromca olbrzymów (2013) – Jack the Giant Killer

Jack pogromca olbrzymów jest filmem fantasy opowiadającym o odwiecznej walce toczonej między ludźmi i olbrzymami o panowanie na ziemi. Jack prosty rolnik staje przed największym wyzwaniem i szansą na zmianą swojego życia po tym jak porwana zostaje córka króla Brahmwella, księżniczka Isabelle.

 

Wtedy Jack jako ochotnik wyrusza z wyprawę w nieznany świat potężnych olbrzymów, aby uratować piękną księżniczkę. W walce o królestwo, lud i miłość odważnej księżniczki musi zmierzyć się z niepokonanymi wojownikami, choć dotychczas spotykał się ich tylko w opowieściach i legendach. Dziś sam może stać się legendą. Jack pogromca olbrzymów jest filmem pełnym fantastycznych scen walki między ludźmi i potężnymi olbrzymami, które pokonać można tylko albo siłą większą od nich, albo sprytem i podstępem.

Jack i jego towarzysze z grupy, która wyruszyła na ratunek księżniczce muszę wykazać się niezwykłą odwagą i sprytem w obliczu potężnych olbrzymów. Czy uda się im uratować księżniczkę, pokonać olbrzymy i przywrócić Ziemi i jej mieszkańcom spokój? Aby uzyskać odpowiedzi na te pytania szczerze polecam wizytę w kinie na seansie filmowym Jack pogromca olbrzymów.

szczegółygatunek: fantasy, przygodowy
produkcja: USA
reżyser: Bryan Singer
scenariusz: Darren Lemke
Christopher McQuarrie
Dan Studney
zdjęcia: Newton Thomas Sigel
muzyka: John Ottman
obsadaNicholas Hoult – Jack
Eleonor Tomlinson – Isabelle
Ian McShane – król Brahmwell
Ewan McGregor – Elmont
Stanley Tucci – Roderick
Bill Nighy – generał Fallon
Warwick Davis – Old Hamm
Eddie Marsan – Crawe
Ewen Bremmer – Wicke

Dodaj komentarz