«
»
FacebookGoogle+

Jack Ryan: Teoria Chaosu (2014) – Jack Ryan: Shadow Recruit

Jack Ryan: Teoria chaosu jest filmem sensacyjnym z dużą dawkę grozy i szybkiej akcji. Akcja filmu rozpoczyna się na samym początku kariery Jacka Ryana (Chris Pine) przed jego wstąpieniem w szeregi CIA i przed rozpoczęciem działalności jako tajny agent służb specjalnych CIA. Młody Jack Ryan pracuje jako ekspert finansowy i analityk w korporacji jednego z największych oligarchów rosyjskich Victora Stazova (Kenneth Branagh) w Moskwie.

Premiera: 31 stycznia 2014r.
Reżyser: Kenneth Branagh
Scenariusz: David Koepp, Adam Cozad na podstawie: Tom Clancy
Aktorzy: Chris Pine, Kevin Costner, Keira Knightley, Kenneth Branagh, Lenn Kudrjawizki, Alec Utgoff, Peter Andersson

Jack Ryan: Teoria Chaosu – Jack Ryan: Shadow Recruit, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

W związku z swoją pracą, a szczególnie ze względy na to dla kogo pracuje Jackowi zostaje złożona propozycja współpracy z CIA i przekazywania decydentom Agencji wszystkich istotnych szczegółów dotyczących działalności swojego szefa. Jako były żołnierz Piechoty Morskiej jest on bardzo cenny nabytkiem dla Agencji. Z biegiem współpracy z CIA Jack odkrywa prawdziwe oblicze swojego rosyjskiego szefa, który wraz z rządem Rosji planuje zrealizować atak na gospodarkę USA i dzięki dewaluacji dolara doprowadzenie USA do gospodarczej katastrofy. Jack za wszelką cenę będzie chciał ocalić swój kraj ojczysty przed terrorystyczną działalnością swego szefa i rządów Rosji. Z narażeniem swojego życia będzie zmuszony stanąć do samotnej walki z agentami rosyjskich służb specjalnych jak również z ochroną swojego szefa.

Jack Ryan: Teoria chaosu jest z całą pewnością produkcją kinową o niebywale szybkiej akcji i zaskakujących rozwiązań dziejących się w środowisku finansowej elity, który w połączeniu ze światem agentów i tajnych służb daje wybuchową i zaskakującą mieszankę akcji. Z pełnym przekonaniem film ten można polecić każdemu wielbicielowi szybko zmieniających się obrazów akcji na kinowym ekranie, jak również fanom filmów o służbach specjalnych i kulisach działania agentów. Producenci tego obrazu filmowego zadbali o to aby nikt się nie nudził podczas seansu tej produkcji kinowej wręcz przeciwnie, dołożyli wszelkich starań i umiejętności aby każdy widz opuścił salę kinową w pełni usatysfakcjonowany bez poczucia straty czasu poświęconego na seans kinowy tego filmu – co w pełni im się udało. Jako dodatkową zachętę do zapoznania się z tym filmem można traktować to, że twórcy tej produkcji filmowej swoje dzieło dedykowali zmarłemu 1 października 2013 r. Tomowi Clancy co powinno być wystarczającą zachętę dla wszystkich wielbicieli szybkiego kina akcji do wizyty w kinie na seansie kinowym filmu Jack Ryan: Teoria chaosu.

 

szczególygatunek: thriller akcji
produkcja: USA
reżyser: Kenneth Branagh
scenariusz: David Koepp, Adam Cozad
na podstawie: Tom Clancy
zdjęcia: Haris Zambarloukos
muzyka: Patrick Dayle
premiera: 31 stycznia 2014r.
obsadaChris Pine – Jack Ryan
Kevin Costner – Thomas Harper
Keira Knightley – Cathy Ryan
Kenneth Branagh – Victor Stazow
Lenn Kudrjawizki – Constantin
Alec Utgoff – Aleksandr Borovsky
Peter Andersson – Dimitri Lemkov
Elena Velikanova – Katya
Gemma Chan – Amy Chang
Colm Feore – Rob Behringer
Karen David – dowódca agentów FBI
David Paymer – Dixon Lewis
Hannah Taylor Gordon – Sarah
Matt Rippy – agent Simmons
Montego Glover – agent CIA

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/01/Jack-Ryan-Teoria-Chaosu-zwiastun.mp4 8713922 video/mp4

Dodaj komentarz