«
»
FacebookGoogle+

Jeszcze większe dzieci (2013) – Grown Ups 2

Jeszcze większe dzieci to 101 minut super zabawy i śmiechu. Jest to opowieść o przygodach i szalonych pomysłach grupy przyjaciół składającej się z 4 kumpli Lenny Fedler (Adam Sandler), Eric Lamonsoff (Kevin James), Kurt McKenzie (Chris Rock) i Marcus Higgins (David Spade). Jest to 2 cześć szalonych przygód 4 przyjaciół z filmu pt. Duże dzieci, która zaczyna się od pomysłu Lennego o powrocie wraz z całą swoją rodziną do jego rodzinnego miasta gdzie się wychowywał i spędził dzieciństw.

Reżyser: Dennis Dugan
Scenariusz: Fred Wolf, Adam Sandler, Tim Herlihy
Aktorzy: Adam Sandler, Salma Hayek, Cameron Boyce, Alexis Nicole, Sanchez Kevin, James Ada-Nicole Sanger

 Jeszcze większe dzieci – Grown Ups 2, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Przeprowadzka ta miała być próbą wyciszenie i zwolnienia tempa życia wziętego hollywoodzkiego agenta i jego rodziny. Jednak nie jest to jedyny i priorytetowy powód pomysłu popychającego Lennego do przeprowadzki, drugim i chyba najważniejszym powodem była chęć powrotu do towarzystwa grupy wiernych kupli z dzieciństwa, dziś życiowych nieudaczników. Co prawda każdy z nich bardziej lub mniej świadomie założył rodzinę, większość ma pracę, ale mimo wszystko pozostaje w nich uczucie niedosytu dzięki niespełnionym planom i marzeniom z dzieciństwa.

Po przeprowadzce Lennego i spotkaniu z kumplami postanawiają nadrobić stracony czas i zrealizować swoje szalone pomysły z dzieciństwa. Dzięki temu podczas seansu kinowego filmu Jeszcze większe dzieci będziemy świadkami realizacji wszystkich szalonych pomysłów, których nie udało się im zrealizować w dzieciństwie. Zobaczymy między innymi sceny skoku z najwyższej skarpy do jeziora, sceny podczas której wciskają jednego z nich w wielką oponę i puszczają jedną z najruchliwszych ulic miasta, pełne humoru sceny w których grupa przyjaciół po 40-ce udziela rad i próbuje udowodnić butnemu i buzującemu testosteronem szefowi studenckiego bractwa Andyemu (Taylor Lautner) wyższość starej szkoły.

Całość filmu opiera się głównie na szalonych pomysłach 4 przyjaciół pragnących wrócić do beztroskich czasów, kiedy jedynym ich zajęciem było bumelowanie od rana do wieczora w rytm hitów z lat 80, szaleństwa na plaży i  wodzenie wzrokiem za dziewczętami. Wszystkich tych wyczynów dokonują rzecz oczywista jako przykładni tatusiowie i mężowie w średnim wieku. Nie powinno więc być dużym zaskoczeniem dla widzów tej szalonej komedii kolejny pomysł przyjaciół, którym jest wyprawienie wielkiej balangi z okazji końca roku szkolnego i hucznego rozpoczęcia wakacji co jest kolejnym powodem do wybuchów gromkiego śmiechu. Z całą pewnością o Jeszcze większe dzieci można powiedzieć jedno jeśli 1 część trafiła w Wasz gust i bawiła Was to z całą pewnością musicie zobaczyć 2 część, jeśli jednak 1 część nie wzbudziła w Was sympatii to nie wybierajcie się do kina na 2 część opowieści o czwórce przyjaciół. Z całą pewnością nie jest to film dla widzów wrażliwych na sceny i żarty w których wykorzystywana są chwyty poniżej pasa do których można zaliczyć żart z przeróżnymi wydzielinami takimi jak kał, gaz, wymiociny. Jeśli jednak nic co ludzkie nie jest Wam obce to z czystym sumieniem mogę polecić seans kinowy filmu Jeszcze większe dzieci, który z całą pewnością wprowadzi Was w doskonały humor i rozbawi do łez śmiechu.

szczególygatunek: komedia
produkcja: USA
reżyser: Dennis Dugan
scenariusz: Fred Wolf, Adam Sandler, Tim Herlihy
zdjęcia: Theo van de Sande
muzyka: Rupert Gregson-Williams
premiera: 9 sierpnia 2013
obsadaAdam Sandler – Lenny Feder
Salma Hayek – Roxanne Chase-Feder
Cameron Boyce – Keithie Feder
Alexis Nicole Sanchez – Becky Feder
Kevin James – Eric Lamonsoff
Ada-Nicole Sanger – Donna Lamonsoff
Frank Gingerich – Bean Lamonsoff
Morgan Gingerich – Bean Lamonsoff
Maria Bello – Sally Lamonsoff
Chris Rock – Kurt McKenzie
Maya Rudolph – Deanne McKenzie
Nadji Jeter – Andre McKenzie
China Anne McClain – Charlotte McKenzie
Kaleo Elem – Ronnie McKenzie
David Spade – Marcus Higgins
Nick Swardson – Nick
Steve Buscemi – Wiley
Colin Quinn – Dickie Bailey
Tim Meadows – Malcolm

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/08/Grown-Ups-2.mp4 29124087 video/mp4

Dodaj komentarz