«
»
FacebookGoogle+

Kick-ass 2 (2013)

Kolejną komediową premierą tegorocznego lata jest film Kick-ass 2, który jest kontynuacją przygód superbohaterów z roku 2010 pod tytułem „Kick-Ass”. Wtedy pożegnaliśmy naszych superbohaterów w momencie kiedy starli się wrócić do normalnego życia które prowadzili ich rówieśnicy, po zlikwidowaniu grupy przestępczej Red Mista.

Reżyser: Jeff Wadlow
Scenariusz: Jeff Wadlow
Aktorzy: Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Jim Carrey

Kick-ass 2, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

W nowej części swoich przygód dwoje nastoletnich bohaterów musi zmierzyć się z odrodzoną grupą przestępczą pod przywództwem syna Red Mista, który przybrał pseudonim Motherfucker (Christopher Mint-Plasse) i za wszelką cenę chce zemścić się za śmierć swojego ojca na dwójce superbohaterów. Odwaga i brawura jaką wykazał się Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) w pierwszej odsłonie swoich przygód z 2010 roku pod tytułem „Kick-ass” stała się inspiracją dla samozwańczych, zamaskowanych bojowników o porządek i sprawiedliwość na ulicach swojego miasta. Jedną z takich grup pod nazwą Zawsze Sprawiedliwi przewodzi pułkownik Star Stripes (Jim Carrey), do której wstąpili zarówno Kick-ass jak i Hit Girl (Chloë Grace Moretz) aby móc się przeciwstawić grupie najemnych przestępców zgrupowanych u boku Motherfuckera.

Całość filmu jest wypełniona niewiarygodnymi wyczynami superbohaterów w walce z przestępczością królująca na ulicach ich miasta, uzupełnionymi humorem sytuacyjnym i dowcipnymi dialogami. Chociaż temat walki z przestępczością jest poważnym tematem to jednak twórcą Kick-ass 2 w perfekcyjny sposób udaje się opowiedzieć o tym w sposób rozbrajająco lekki i wesoły. Film ten zadowoli każdego, jest to produkcja zawierająco w sobie dobry humor, niebanalny dowcip, szybką akcje i całe mnóstwo komputerowych efektów specjalnych. W Kick-ass 2 nie braknie też scen wzruszających czy scen-lekcji lojalności i przyjaźni. Można ten film porównać do nowoczesnych telefonów, które mają w sobie wszystko począwszy od funkcji telefonu, przez funkcję aparatu fotograficznego i kamery, a skończywszy na funkcjach komputera. Z całą pewnością ten film godny jest polecenia go każdemu bez obaw. Po seansie kinowym Kick-ass 2 każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany i zadowolony z czasu poświęconego na obejrzenie tej produkcji filmowej . Szczerze polecam wizytę w kinie i zapoznanie się z tym filmem.

szczególygatunek: filmy akcji, komedia, kryminał
produkcja: USA, Wielka Brytania
reżyser: Jeff Wadlow
scenariusz: Jeff Wadlow
zdjęcia: Tim Maurice-Jones
muzyka: Matthew Margeson, Henry Jackman
premiera: 23 sierpnia 2013 r.
obsadaAaron Taylor-Johnson – Dave Lizewski/Kick-Ass
Chloë Grace Moretz – Mindy Macready/Hit-Girll
Jim Carrey – pułkownik Stars/Stripes
Christopher Mintz-Plasse – Chris D`Amico/the Motherfucker
Donald Faison – dr.Gravity
Olga Kurkulina – mother Russia
Lindy Booth – Night Bitch

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/08/Kick-Ass-2-zwiastun-polski720p.mp4 21165996 video/mp4

Dodaj komentarz