«
»
FacebookGoogle+

Klopsiki kontratakują (2013) – Cloudy with a Chance of Meatballs 2

Klopsiki kontratakują jest kontynuacją przeboju kinowego pt. „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe”. Akcja tej części przygód sympatycznych bohaterów tej wesołej animacji ma swój początek tam gdzie zakończyły się ich przygody w poprzedniej części. Jak zapewne pamiętacie marzeniem Flinta Lockwooda było dostanie się do zespołu Live Corp Company, w którym najbłyskotliwsi i najzdolniejsi konstruktorzy tworzą nowe technologie mające ułatwić i usprawnić życie ludzi.

Premiera: 11 października 2013r.
Reżyser: Cody Cameron, Kris Pearn
Scenariusz: John Francis Daley, Jonathan M.Goldstein
Głosy: Anna Faris, Andy Samberg, Terry Crews, James Caan, Kristen Schaal, Bill Hader, Will Forte

Klopsiki kontratakują – Cloudy with a Chance of Meatballs 2, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Klopsiki0

 

Klopsiki kontratakują zaczyna się docenieniem geniuszu Flinta, który zostaje zauważony przez jego mentora Chestera V i zostaje on członkiem elitarnego zespołu wynalazców i konstruktorów. Jednak radość z sukcesu zostaje zakłócona przez wiadomość, że niesławny wynalazek Flinta mający zamieniać wodę w żywność wciąż działa tworząc teraz nie jedzenie, ale potworne i niebezpieczne stwory, które są połączeniem jedzenia i zwierząt. Dzięki temu życie ludzi jest narażone na zagładę przez głodne takodyle, szympagrysy, hipomniaki, tarantoburgery i całe mnóstwo innych hybryd zbudowanych po części ze zwierząt, a po części z jedzenie. Los ludzi i ich życie znów spoczywa na barkach dzielnego Flinta Lockwooda i jego równie dzielnych przyjaciół, którzy zgraną paczką wyruszają na niebezpieczną wyprawę, której celem jest unieszkodliwienie maszyny produkującej te potworne stwory. Czy to się im uda? Czy potworne wszystko żerne stwory wyprodukowane przez maszynę Flinta zostaną pokonane i czy świat będzie mógł wrócić do starego porządku? Po odpowiedzi na te i na wszystkie inne pytania zapraszam bardzo gorąco do kin już 11 października.

 

Klopsiki1

 

Klopsiki kontratakują jest animacją na której seansie kinowym doskonale będę się bawili zarówno najmłodsi wielbiciele kina ja również ich rodzice czy dziadkowie, jest to film dla każdego zarówno 3 jak i 103 latka. Obraz filmowy pełen niesamowitych potworów, które nie straszą, a śmieszą swoim wyglądem i zachowaniem. Animacja ta charakteryzuje się doskonałym humorem wywołującym śmiech wśród całej widowni bez względu na wiek. Jeśli jesteście głodni przygód to szczerze polecam wizytę w kinie na tej zabawnej animacji całą rodziną wraz z najmłodszymi fanami kina, czym na pewno wzbudzicie radość najmłodszych i zachwyt postaciami wyświetlanymi na ekranie kina.

 

Klopsiki2

szczególygatunek: animacja
produkcja: USA
reżyser: Cody Cameron, Kris Pearn
scenariusz: John Francis Daley, Jonathan M.Goldstein
muzyka: Mark Mothersbaugh
premiera: 11 października 2013r.
głosu udzielili w wersji orginalnej
Anna Faris – Sam Sparks
Andy Samberg – Brent
Terry Crews – Earl
James Caan – Tim Lockwood
Kristen Schaal – Barb
Bill Hader – Flint Lockwood
Will Forte – Chester V
głosu udzelili w polskiej wersji
Monika Pikuła – Sam Sparks
Jakub Szydłowski – Brent
Robert Tondera – Earl
Piotr Bąk – Tim Lockwood
Anna Sztejner – Barb
Jerzy Bończyk – Flint Lockwood
Tomasz Borkowski – Chester V

Powiązane posty

Newsletter

Dodaj komentarz