«
»
FacebookGoogle+

Królowa śniegu (2013) – Снежная Королева

Królowa Śniegu to pełna magii, humory i zaskakujących przygód animacja stworzona na podstawie pierwowzoru którym jest baśń Hansa Christiana Andresena pod tym samym tytułem. Całość opowieści zaczyna się w momencie gdy zła Królowa Śniegu planuje zmrozić cały świat zamieniając go w śnieżno-lodową pustynię.

Premiera: 26 grudnia 2013r.
Reżyser: Maxim Sveshnikov , Vladlen Barbe
Scenariusz: Maxim Sveshnikov , Vladlen Barbe
Aktorzy: Anna ShurochkinaRamilya IskanderIvan OkhlobystinGalina TyuninaAnna ArdovaLiza Arzamasova

Królowa śniegu – Снежная Королева, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Jej plany krzyżuje jednak magiczne lustro, które podpowiada lodowej królowej, że dwoje dzieci słynnego mistrza szklanych wyrobów mają moc unicestwienia lodowych planów królowej. Kai (Ramilya Iskande) i Gerda (Anna Shurochkina) żyli w niezakłócony szczęściu wśród przyjaciół jednak pewnego dnia ich beztroskie życie nagle zostaje zakończone przez popleczników złej królowej, którym udaje się zwabić Kaina i porwać go do krainy lodu gdzie przez okrągły rok panuje wieczny mróz i śnieżna zima. Jednak odważna Gerda nie zamierza pozwolić na więzienie jej brata i w towarzystwie swojej fretki Luty i trolla Orma (Ivan Okhlobystin) wyrusza do krainy lodu aby uratować brata i pokrzyżować plany zmrożenia całego świat i zamienieniu go w pustynię mrozu i śniegu, gdzie nie będzie artystów i miłości, ludzie będę pozbawieni emocji i uczuć, będę zmrożonymi poddanymi mroźnej królowej. Podczas wyprawy do krainy śnieżnej królowej Gerda będzie musiała zmierzyć się z lodem, śniegiem, mrozem i sługami królowej Śniegu.

Maciej Rock:

Królowa Śniegu jest piękną animacją o siostrzano braterskiej miłości i sile przyjaźni przedstawionej w najnowszej technice 3D. Całość bajki jest wypełniona przezabawnym humorem, pięknymi scenami przedstawiającymi śnieżna krainę i opowieścią o miłości i przyjaźni. Czy mała Gerda będzie miała w sobie tak wielką siłę i determinację aby móc stawić czoła złej królowej Śniegu (Galina Tyunina)? Czy miłość do brata będzie tak silna aby pokonać pozbawioną uczuć złą królową? Czy rodzeństwu uda się pokrzyżować plany mroźnej królowej w zamienieniu całego świata w krainę lodu, mrozu i śniegu, gdzie ludzie zapomną czym jest miłość, przyjaźń, współczucie i będę pozbawionymi emocji i uczuć zamrożonymi sługami królowej Śniegu? Po odpowiedzi na te i na inne pytania zapraszam bardzo mroźnie i jednocześnie gorąco do kin najlepiej całą rodziną. Królowa Śniegu jest na pewno bardzo dobra propozycją na świąteczną wizytę w kinie i świetną zabawę podczas oglądania tej animacji. Z całą pewnością seansem kinowym będą zachwycone dzieci i zadowoleni ich rodzice.

Małgorzata Socha:

 

szczególygatunek: animacja-przygodowa
produkcja: Rosja
reżyser: Maxim Sveshnikov , Vladlen Barbe
scenariusz: Vadim Sveshnikov , Vladlen Barbe
muzyka: Mark Willott
premiera: 26 grudnia 2013r.
obsadaAnna Shurochkina – Gerda
Ramilya Iskander – Kai
Ivan Okhlobystin – Orm
Galina Tyunina – królowa Śniegu
Anna Ardova – Atamansha
Liza Arzamasova – córka Atamanshy
Lyudmila Artemeva – dziewczyna kwiat
Yuriy Stoyanov – książę
Dmitriy Nagiev – wychowawca
Erin Fitzgerald – bandyta

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/01/Kólowa-Śniegu-zwiastun.mp4 28464606 video/mp4

Dodaj komentarz