«
»
FacebookGoogle+

Last minute

„Last minute” jest pełną zabawnych scen komedia odzwierciedlająca niedawną sytuacje w polskich biurach podróży. Tomek samotny ojciec wraz z dwójką swoich dzieci oraz ze swoją energiczną matką wygrywają w radiowym konkursie telefonicznym egzotyczną wycieczkę last minute do Egiptu pełnego słońca, palm i rajskich widoków.

 

Ich szczęście i radość zostaje zachwiana już na lotnisku gdzie giną ich bagaże później jest tylko gorzej. W hotelu zostają zakwaterowani do pokoju dla rodziny z małymi dziećmi, co charakteryzowało się dwoma łóżkami i dwoma łóżeczkami dla niemowląt. Mało tego nie dostają jedzenia, a na domiar złego organizator wycieczki ogłasza bankructwo, konsulat milczy. Jakby było mało problemów na dokładkę Tomek w lobby hotelu spotyka swoją licealną miłość aktualnie gwiazdę telewizyjną przy boku pozornie idealnego mężczyzny.

W zaistniałej sytuacji przy szybko topniejącej zawartości skromnego portfela rodzina głównych bohaterów „Last minute” szybko musi zdecydować co dalej. Jedynym wyjście wydaje im się wzięcie spraw w swoje ręce i zarobienie na bilety powrotne do domu. „Last minute” charakteryzuje się całą masą zabawnych sytuacji, humorem i parodią na wysokim poziomie, zabawne dialogi czynią z tego filmu obraz naprawdę godny polecenia. Z całą pewnością można ten film podsumować jednym zdaniem parodiując „Gdzie diabeł nie da rady tam poradzi sobie polska rodzina”.

 

Szczegółygatunek: komedia
produkcja: Polska
reżyser: Patryk Vega
scenariusz: Patryk Vega, Paweł Bielecki i Piotr Subbotko
zdjęcia: Mirosław Kuba Brożek
premiera: 22.02.2013r.
ObsadaWojciech Mecwaldowski – Tomek
Olaf Marchwicki – syn Bartek
Klaudia Halejcio – córka Dominika
Aldona Jankowska – Krystyna matka Tomka
Anna Szarek – licealna miłość Tomka
Bartłomiej Świderski – Robert

Dodaj komentarz