«
»
FacebookGoogle+

Last Vegas (2013)

Last Vegas jest komedią z gatunku niegrzecznych w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada ona szalone przygody czwórki przyjaciół, których przyjaźń trwa nieprzerwanie od zamierzchłych czasach szkoły podstawowej. Billy (Michael Douglas), Paddy (Robert De Niro), Archie (Morgan Freeman) i Sam (Kevin Kline) są panami w statecznym wieku po sześćdziesiątce.

Premiera: 22 listopada 2013 r.
Reżyser: Jon Turteltaub
Scenariusz: Adam Brooks, Dan Fogelman
Aktorzy: Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman, Kevin Kline, Weronika Rosati

Last Vegas, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Z całej czwórki tylko Billy nie dał się usidlić żadnej kobiecie i zaciągnąć przed ołtarz. Niestety nawet tak gorącego fana stanu kawalerskiego pewnego dnia trafia strzała Amora i oświadcza swoim wieloletnim przyjaciołom że się żeni. Starzy kumple postanawiają hucznie pożegnać ostatniego pośród nich kawalera, a gdzie to można zrobić z największą pompą? Oczywiście w Las Vegas dokąd wybierają się całą czwórką aby pokazać i udowodnić całemu światu że nawet faceci w ich wieku potrafią i mogą się bawić tak jakby jutro miał nastąpić definitywny koniec świata.

Last Vegas – Morgan Freeman

Nim jednak całość wieczoru kawalerskiego osiągnie swój kulminacyjny punkt 4 stateczni i grzeczni panowie zdążą namieszać. Jeden z nich zdąży się wplątać w romans z uroczą klubową piosenkarką co doprowadzi do konfliktu między nim i wdowcem Paddym, który również poczuł mięte do piosenkarki. Kolejny z czwórki przyjaciół zdąży pobić się w dyskotece z młodzieńcem, który mógłby być jego wnukiem, trzeci z przyjaciół postawia ulec od wielu lat ukrywanej pokusie i oddać się niespełnionemu dotychczas pragnieniu, a czwarty z nich postanowi za wszelką cenę nie dopuścić do planowego ślubu Billyego. Czy potrzeba czegoś więcej aby zerwać długoletnią przyjaźń?

Last Vegas – Michael Douglas

Last Vegas udowadnia, że jednak nic nie jest w stanie zniszczyć wiązów przyjaźni łączących czterech szalonych emerytów. Jest to przezabawny obraz filmowy w pełen humoru sposób przedstawiający niewytłumaczalną chęć ryzyka i szaleńczych eskapad po klubach nocnego Las Vegas rodząca się nagle w 4 poważnych i statecznych panach. Temperamentu, pomysłowości i niespożytych sił czwórce przyjaciół będących w słusznym wieku można tylko zazdrościć. Czterej z pozoru wiekowi panowie wciąż zaskakuję i zawstydzają swoją siłą i chęcią zabawy dużo młodszych od siebie. Film ukazuje pełne szaleństwa i zabawy imprezy z udziałem czwórki przyjaciół dziarsko dotrzymującym kroku, a nawet bardzo często pokonując w zabawie młodzież.

Last Vegas – Robert De Niro

Last Vegas śmiało można nazwać Kac Vegas Olds, jest to film o bardzo podobnym charakterze i prawie bliźniaczej fabule zasadniczą różnicą jest wiek głównych bohaterów co w sposób oczywisty dodaje humorystycznego uroku temu filmowi. O ile można sobie wyobrazić grupę młodych przyjaciół imprezujących z roznegliżowanymi panienkami, palących skręty z marihuany czy wywołujących burdę w dyskotece to jest to dużo trudniejsze w przypadku 60-latków. Wizytę w kinie na sensie filmowym Last Vegas polecam szczególnie mocno wielbicielom szalonych komedii z serii Kac Vegas czy American Pie, a także spragnionym doskonałego pozbawionego wulgaryzmów i przesady humoru w dobrym guście pokazanego w gwiazdorskiej obsadzie legend współczesnego hollywoodzkiego kina. Zapewniam Was że z całą pewnością opuścicie kino po obejrzeniu tego obrazu filmowego w pełni usatysfakcjonowani i w doskonałym humorze. Polecam bardzo gorąco ten film jako doskonałą odskocznie od codzienności.

Last Vegas – Kevin Kline

 

szczególygatunek: komedia
produkcja: USA
reżyseria: Jon Turteltaub
scenariusz: Adam Brooks, Dan Fogelman
zdjęcia: David Hennings
muzyka: Mark Mothersbaugh
premiera: 22 listopada 2013 r.
obsadaMichael Douglas – Billy
Robert De Niro – Paddy
Morgan Freeman – Archie
Kevin Kline – Sam
Weronika Rosati – Veronica
Romany Malco – Lonnie
Jerry Ferrara – Todd
Roger Barton – Maurice
Jena Sims – Abby
Mary Steenburgen – Diana

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/11/Last-Vegas-zwiasn.mp4 12522459 video/mp4

Dodaj komentarz