«
»
FacebookGoogle+

Millerowie (2013) – We`re the Millers

Millerowie jest przezabawną komedią dla specyficznego grona odbiorców. Aby ten rodzaj komedii bawił i doprowadził do doskonałego humoru jest potrzebne odpowiednie nastawienie mentalne na odbiór tego typu filmu. Powody powyższego zdania w temacie tego filmu poznacie czytając wpis.

Reżyser: Rawson Marshall-Thurber
Scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, John Morris
Aktorzy: Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Will Poulter, Emma Roberts, Ed Helms

Millerowie – We`re the Millers, zwiastun 2013

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Z całą pewnością usatysfakcjonowani i w doskonałym humorze kino opuszcza po seansie filmu Millerowie wszyscy Ci którzy przyjdą do kina na niebanalną komedię w której humor poniżej pasa jest główną bronią mającą rozbawić widzów, w której dowcipy ocierające się o seks, dragi, przestępczość i erotykę mają za zadanie rozbawić widzów do łez. Jednak jeśli ktoś oczekuje po tym filmie inteligentnego humoru i scen przy których musimy się głęboko zastanowić czy się śmiać czy płakać to odradzam wizytę w kinie na tej komedii. Jest to z całą pewnością kinowa propozycja skierowana do wszystkich widzów szukających w kinie luzu, zabawy, niczym niepochamowanego śmiechu i rozrywki nawet kosztem poczucia przyzwoitości. Ale czas najwyższy przejść do opisu fabuły tej przezabawnej komedii.

Otóż całość zaczyna się od napadu rabunkowego którego dopuszczają się 3 bezdomni na osobie Davida Burke (Jason Sudeikis), którego zajęciem jest handel dragami i innymi używkami zakazanymi przez prawo, na małą skalę. Jednak po napadzie, którego staje się ofiarą jego dotychczasowe w miarę stabilne życie legło w gruzach za sprawą skradzionych mu narkotyków za których sprzedaż zarobione pieniądze musiał zwrócić dostawcy zaopatrującemu go w towar Bradowi (Ed Helms) w przeciwnym wypadku groziły mu poważne konsekwencje począwszy od bolesnego okaleczenia i pobicia, a skończywszy na śmierci w mękach. Aby stanąć na nogi i przede wszystkim zachować zdrowie, a pewnie również i życie David musi podjąć się zadania przemytu narkotyków przez granicę z Meksykiem dla Brada na dużą skalę. Jest to zadanie z dużym ryzykiem wpadki i odsiadki długie lata w stanowym zakładzie karnym za przemyt narkotyków w tak dużej ilości jaką życzy sobie Brad. Mimo ryzyka jakie musi podjąć, David decyduje się podjąć przemyceniu przez granice hurtowej ilości narkotyków, aby móc spłacić dług i zarobić dodatkowe pieniądze. Ma on pewien jego zdaniem niezawodny plan do realizacji którego potrzebuje „żony” i „dzieci”. Tutaj z pomocą przychodzi mu sąsiadka striptizerka Rose (Jennifer Aniston), której cynizm i wyrachowanie sięga zenitu. Do pomocy udaje im się nakłonić niedoszłego klienta Davida Kenny`ego (Will Poulter) oraz znającą prawa ulicy nastoletnią Casey (Emma Helms). Z tak skompletowaną „rodziną” David wyrusza ku przygodzie przemytniczej. Tutaj zaczynają się kłopoty z puli „nieprzewidywalne” z przyszywaną rodzinką, które są powodem całej zabawy i śmiechu widowni tej zabawnej komedii.

Trzeba przyznać twórcą produkcji filmowej pt. Millerowie, że mimo przewidywalności, konwencjonalnego charakteru i wykorzystaniu znanych dobrze komicznych sytuacji opartych o seks, narkotyki, różnice płaci, charakteru, narodowość czy stylu życia realizacja całości wypada bardzo zabawnie ze szczególnie mocnym naciskiem na zabawnie. Cała sala kinowa z pewnością będzie się śmiała w głos z dowcipów i komicznych sytuacji, których podczas projekcji tego filmu nie braknie. Na słowa uznania zasługuję też aktorzy równoważący sarkazm z przesadą w sposób doskonały, dzięki czemu o czym jestem w pełni przekonany gdy film ukaże się na płycie DVD to każdy będzie chciał go mieć aby w wolnych chwilach móc się dobrze bawić z rodziną czy znajomymi. Do kina na seans filmowy pt. Millerowie zapraszam wszystkich szukających w kinie luzu, rozrywki, dowcipu który mimo tego, że czasami jest ciosem poniżej pasa to niezawodnie bawi do łez śmiechu. Z całym przekonaniem mogę gwarantować, że opuścicie kino w doskonałym humorze mimo bólu brzucha w wyniku niepohamowanych wybuchów śmiechu podczas seansu tej szczególnie zabawnej produkcji kinowej.

szczególygatunek: komedia, kryminał
producent: USA
reżyser: Rawson Marshall-Thurber
scenariusz: Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, John Morris
zdjęcia: Barry Peterson
muzyka: Theodore Shapiro, Ludwig Goransson
premiera: 15 sierpnia 2013 r.
obsadaJason Sudeikis – David Clark
Jennifer Aniston – Rose O`Reilly
Will Poulter – Kenny Rossmore
Emma Roberts – Casey Mathis
Ed Helms – Brad Gurdlinger
Nick Offerman – Don Fitzgerald
Kathryn Hahn – Edie Fitzgerald
Molly C.Quinn – Melissa Fitzgerald
Tomer Sisley – Pablo Chacon
Thomas Lennon – Rick Nathanson
Mark L.Young – Scottie P.
Laura Leigh – Kimberly
Ken Mario – Todd

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/08/Millerowie-Zwiastun-2013.mp4 34606316 video/mp4

Dodaj komentarz