«
»
FacebookGoogle+

Muppety poza prawem (2014) – Muppets most wanted

Muppety: Poza prawem jest kolejną częścią przygód uwielbianych przez wszystkich bez względu na wiek bohaterów na czele z Kermitem (Michał Zieliński) i Piggy (Michał Zieliński) . Tym razem nasi bohaterowie zostają wplątani w niezwykłą aferę kryminalna za sprawą podstępnego Constantina (Jacek Braciak) będącego sobowtórem Kermita i jego pomagiera Dominica (Radosław Pazura).

Premiera: 21 marzec 2014 r.
Reżyser: James Bobin
Scenariusz: James Bobin, Nicholas Stoller
Aktorzy: Ricky Gervis, Ty Burrell, Tina Fey, Tony Bennett, Céline Dion, Lady GaGa, Zach Galifianakis

Muppety poza prawem – Muppets most wanted, zwiastun 2013

 

Gdy zespół Muppetów otrzymuje propozycję wyruszenia na Europejskie tourne od podającego się za menadżera Dominic Badguy, który w rzeczywistości jest wspólnikiem kryminalisty Constantina wszyscy są tak bardzo podekscytowani, że nie zauważają podstępu. Jedynie tylko Kermit odnosi się do propozycji z rezerwą, co w późniejszym czasie okaże się bardzo słuszne. Nikt z Muppetów nie podejrzewa że menadżer to tak naprawdę wspólnik najgroźniejszego przestępcy w świecie płazów Constantina, a tourne jest tylko przykrywką dla niecnego planu okradzenia wszystkich sławnych muzeów Europy. Gdy wszyscy przygotowują się do europejskich występów Kermit podejrzewając jakiś podstęp zaczyna rozszyfrowywać niecne plany dwóch przestępców, w wyniku czego zostaje porwany przez przestępczych wspólników, a pod niego podszywa się Constantin będący sobowtórem sympatycznej żaby, który ucieka z gułagu Syberyjskiego. Dzięki tym zabiegom Mupetty zostają pozbawione jedynego rozsądnie podchodzącego do sprawy członka zespołu, którego zastąpił pozbawiony skrupułów przestępca. W czasie gdy zespół Mupettów wyrusza w europejskie tourne Kermit zostaje wzięty przez Interpol za uciekiniera Constantina i uwięziony w gułagu na Syberii, gdzie musi znosić upokorzenia sadystycznej strażniczki Nady (Agata Kulesza). W ślad za Mupettami podążają dwaj agenci Jean Pierre Napoleon (Piotr Polk) i orzeł Sam (Jerzy Dominik). Czy przestępczemu duetowi uda się doprowadzić swój plan do finału? Czy Kermit zdoła ostrzec swoich przyjaciół i uwolnić się z Syberyjskiego więzienia? Czy dwójce agentów uda się powstrzymać złodziei i udaremnić podstępny plan Constantina i jego wspólnika? Po odpowiedzi na ten pytanie zapraszam gorąco wszystkich spragnionych zabawy i doskonałego humoru do kin.

Mupetty: Poza prawem jest bardzo zabawną opowieścią o przygodach Mupettów-pacynek, wypełnioną doskonałym humorem, przezabawnymi gagami i całą masą nieprzewidywalnych sytuacji i muzyki światowego formatu. Całość filmu jest przedstawiona w formie wielkiej podróży z Berlina do Madrytu, z Dublina do Londynu. Podczas seansu kinowego tej zabawnej opowieści będziemy mieli możliwość podziwiać oprócz przebojowych Mupettów także światowe gwiazdy do których bez wątpienia należą Lady Gaga, Tony Bennett, Céline Dion czy Christoph Waltz. Sceny z ich udziałem uświetniają całość obrazu filmowego i dodając mu świeżości i niezapomnianego blasku.

Z całą pewnością na seans kinowy Mupetty: Poza prawem bez żadnych wątpliwości można zaprosić wszystkich fanów przygód Mupettów, a także wszystkich fanów filmowego show. Z całym przekonaniem polecam tą produkcję kinową całym rodziną w których z całą pewnością nie jedno pokolenie zostało wychowane w towarzystwie pacynek Mupettów i każdy bez wzglądu na wiek będzie zachwycony tym filmem. Najmłodsi światem zabawnych Mupettów, starsi możliwością powrotu do czasów swojego dzieciństwa w czasie trwania seansu kinowego tej przezabawnej opowieści o przygodach przebojowych bohaterów.

 

szczególygatunek: familijna komedia
produkcja: USA
reżyser: James Bobin
reżyser polskiego dubbingu: Wojciech Paszkowski
scenariusz: James Bobin, Nicholas Stoller
dialogi w polskim dubbingu: Jakub Wecsile
zdjęcia: Don Burgess
muzyka: Christophe Beck
premiera: 21 marzec 2014 r.
głosu udzielili w wersji orginalnej
Ricky Gervis – Dominic Badguy
Ty Burrell – Jean Pierre Napoleon
Tina Fey – Nadya
Tony Bennett – Tony Bennett
Céline Dion – dobra wróżka Piggy
Lady GaGa – Lady GaGa
Zach Galifianakis – Hobo Joe
Tom Hiddleston – wielki Escapo
Ray Liotta – Big Papa
Danny Trejo – Danny Trejo
Christoph Waltz – Christoph Waltz
Steve Whitmire – Kermit/Foo Foo/Statler/Lips/Rizzo/Prezenter
Eric Jacobson – panna Piggy/Miś Fazi/orzeł Sam/Zwierzak
Dave Goelz – Gonzo/Zoot/dr.Bunsen Honeydew/Waldorf
David Rudman – Scooter/panny Poggy/Wayne/Janice/Bobby Benson
Matt Vogel – Constantine/Floyd Peeper/lew Zealand/szalony Harry
głosu udzelili w polskiej wersji
Michał Zieliński – Kermit/panna Piggy
Jacek Bończyk – Walter
Jarosław Boberek – miś Fozzie/Gonzo/Zwierzak/Waldorf
Radosław Pazura – Dominic
Jacek Braciak – Constantine
Piotr Polk – Jean Pierre Napoleon
Jerzy Dominik – orzeł Sam
Agata Kulesza – Nadya
Waldemar Barwiński – Scooter
Grzegorz Pawlak – Statler/Rowlf
Wojciech Paszkowski – Floyd

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/03/Muppety_-Poza-prawem-zwiastun.mp4 8629909 video/mp4

Dodaj komentarz