«
»
FacebookGoogle+

Myśl jak facet (2013) – Think like a man

Myśl jak facet jest zabawną komedią o romantycznym zabarwieniu, opowiadającą o walce płci o władzę pokazanej na przykładzie 5 zaprzyjaźnionych kumpli Dominic (Michael Eayl), Jeremy (Jery Ferrara), Cedric (Kevin Hart), Michael (Terrence Jenkins) i Zeke (Romany Malco).

Myśl jak facet – Think like a man, zwiastun 2012

Źródło: You Tube, Oficjalna strona filmu

Borykają się oni z problemami natury męsko-damskiej. 4 z nich to kawalerowie i 1 żonaty, który właśnie jest na chwilę przed rozwodem. Kiedy odkrywają książkę pod kontrowersyjnym tytułem: „Zachowuj się jak dama, myśl jak facet”, zaczynają rozumieć skąd problemy z kobietami, opracowują plan odwetu na kobietach i zaczynają go wprowadzić w życie. Plan ten jest banalnie prosty zdobywają egzemplarz książki–poradnika, która stała się bestsellerem na rynku i zaczynają dostosowywać się do rad tam zawartych, tak żeby kobiety dostawały to czego oczekują od mężczyzny. Dzięki temu ich dotychczasowe problemy z kobietami kończą się i znów płeć męska jest górą. Jednak wszystko kończy się w bardzo mało przyjemny dla naszych bohaterów sposób.

Kiedy kobiety odkrywają ich tajemnicę i kończą związki, które z takim poświęceniem budowali męscy bohaterowie opowieści filmowej Myśl jak facet. Film ukazuje wojnę płci w humorystyczny i nie pozbawiony romantyzmu sposób. Można go polecić każdemu bez względu na gust filmowy, płeć czy wiek, oczywiście jeśli chodzi o osoby w wieku +18. Myśl jak facet jest wypełniony scenami humoru sytuacyjnego, gagami słownymi, scenami wyciskającymi łzy śmiechu i wzruszenia. Niesie on mimo swojej komediowej formy bardzo mądre przesłanie: Nieważne jakiej jesteś płci, ile masz lat, jakiego koloru masz skórę ważne abyś czuł się kochany i potrzebny. Tak naprawdę niema żadnej wojny płaci, bo jak można walczyć z kimś kto jest nam niezbędny i równie potrzebny jak my sami. Z całym przekonaniem polecam film Myśl jak facet każdemu jako obraz pokazujący to co jest mimo wszystko najważniejsze w naszym życiu – miłość i wzajemny szacunek przede wszystkim i wbrew wszystkiemu.

szczegółygatunek: komedia-romantyczna
produkcja: USA
reżyser: Tim Story
scenariusz: Keith Merryman, David A.Newman
zdjęcia: Larry Blanford
muzyka: Christopher Lennertz
ObsadaMichael Ealy – Dominic
Jery Ferrara – Jeremy
Meagan Good – Mya
Regina Hall – Candace
Kevin Hart – Cedric
Taraji P.Henson – Lauren
Terrence Jenkins – Michael
Jenifer Lewis – Loretta
Gabrielle Union – Kristen
Romany Malco – Zeke

Powiązane posty

Newsletter

2 comments

  1. Kinoman

    Super opis moje uznanie dla twórców tej strony, chyba jedyna strona w sieci na której można znaleźć w pełni wiarygodne i nie poprzekręcany opisy filmów. WIELKI SZACUN dla adminów tej strony !!! Jesteście SUPER !!!

Dodaj komentarz