«
»
FacebookGoogle+

Nieletni – Pełnoletni (2013) – 21 and Over

Nieletni – Pełnoletni jest z całą pewnością komedią wzorowaną na obu częściach sławnego „Kac Vegas”, chociaż w Nieletni – Pełnoletni bohaterowie dopiero co wkraczają w dorosłe życie. Miles, Casey i Jeff trójka przyjaciół postanawiają uczcić 21 urodziny tego ostatniego wyjściem do baru na małego drinka.

 

Jak to jednak bywa przy takich okazjach przebieg urodzin Jeffa wymyka się absolutnie spod kontroli trzech przyjaciół i przeobraża się w orgie z litrami wypitego alkoholu, maratonem po klubach i akademikach studenckich. Wszędzie oczywiście trójka bohaterów bawi się świetnie pakując się w mnóstwo dziwnych, a dzięki temu zabawnych sytuacji z których na wyróżnienie zasługują między innymi nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed uzbrojonymi w kije baseballowe latynoskimi studentkami czy sprint po samochodach w bikini z pluszowym misiem. Wszystko kończy się nad ranem potwornym kacem, bólem głowy, dziesiątkami siników i śladów szminki, a to wszystko 2 godz. przed najważniejszą rozmową w życiu Jeffa, która ma zdecydować czy dostanie się do prestiżowej szkoły medycznej. To nie tak miało wyglądać…

Nieletni – pełnoletni nie jest komedią o grzecznej młodzieży i z całą pewnością nie jest też dla grzecznej i wstydliwej widowni. Wybierając się do kina na Nieletni – pełnoletni musimy być przygotowani na widok nagich piersi, penisów, czy wymioty w najbardziej nieodpowiednich momentach i sytuacjach. Film jest rubasznie-luzacki, ale też wulgarnie-seksistowski, dla każdego co kto lubi.

szczegółygatunek: komedia
produkcja: USA
reżyser: Jon Lucas, Scott Moore
scenariusz: Jon Lucas, Scott Moore
muzyka: Lyle Workman
zdjęcia: Terry Stacey
obsadaMiles Teller – Miles
Justin Chon – Jeff Chang
Jonathan Keltz – Randy
Sarah Wright – Nicole
Skylar Astin – Casey
Daniel Booko – Julian
François Chau – dr. Chang
Russell Hodgkinson – Wódz
Russell Mercado – Jayden
Josie Loren – Aguilar
Christiann Castellanos – Gomez
Dustin Ybarra – PJ Bril
Samantha Futerman – Sally Huang

Dodaj komentarz