«
»
FacebookGoogle+

Non stop (2014)

Film Non stop jest bardzo emocjonującym obrazem kinowym opowiadającym traumatyczne przeżycia 146 pasażerów porwanego przez nieznanego przestępcę samolotu. Główny bohaterem tego filmu jest agent federalny Bill Marks (Liam Neeson) pracujący jako ochroniarz linii lotniczych. Jego największym problem jest niechęć do latania i swoją pracę traktuje jedynie jako tymczasowe zło konieczne.

Premiera: 28 luty 2014 r.
Reżyser: Jaume Collet-Serra
Scenariusz: John W.Richardson, Christopher Roach, Ryan Engle
Aktorzy: Liam Neeson, Julianne Moore, Scoot McNairy, Michelle Dockery, Nate Parker, Corey Stoll, Lupita Nyong`o, Omar Metwally

 Non stop, zwiastun 2014

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Jednak lot w który ma właśnie wylecieć daleki będzie od normalność i rutyny do której zdążył przywyknąć. W chwilę po stracie na jego tajny numer telefonu przychodzi SMS z żądaniem okupu w wysokości 150 milionów dolarów, jeśli żądanie nie zostaje spełnione przestępca grozi zabijaniem co 20 minut jednego z pasażerów feralnego lotu. Film Non stop od początku do ostatnich sekund trzyma widzów w niebywałym napięciu co chwila podnosząc poziom adrenaliny. Cała akcja filmu chociaż toczy się jedynie na pokładzie samolotu jest niewątpliwie pełna nieoczekiwanych zwrotów, zaskakujących sytuacji i szybkich scen akcji. Jako potwierdzenie mogą służyć słowa odtwórcy roli głównej tego niewątpliwie ekscytującego obrazu filmowego Liama Neesona, który po przeczytaniu scenariusza filmu powiedział:

Od razu zrozumiałem dlaczego nosi on taki tytuł. Był tak mocno wypełniony suspensem, że nie mogłem się od niego oderwać. Trzymał mnie od początku do końca na krawędzi fotela. Nie chcę zdradzić zbyt wiele, ale w samolocie znajduje się osoba, która pragnie coś udowodnić, w efekcie czego wszyscy na pokładzie stają się w pewnym momencie podejrzanymi

Liam Neeson

Po tym jak Liam otrzymuje tajemniczego SMS zaczyna się pełna zaskakujących zwrotów akcji intryga w którą zostaje on wciągnięty przez żądającego okupu porywcza samolotu. Wśród 146 pasażerów musi on odszukać przestępcę nie wzbudzając przy tym podejrzeń i paniki wśród pasażerów lotu z Nowego Jorku do Londynu.

Czy porywaczom chodzi tylko o pieniądze, czy może cel porwania samolotu jest ukryty gdzieś indziej? Czy agentowi uda się unicestwić zamiary porywczy? Czy tajemniczy pasażer-porywacz zostanie zdemaskowany przez agenta federalnego i życie pasażerów zostanie ocalone? Po odpowiedzi na te i inne pytania nasuwające się w związku z seansem kinowym filmu Non Stop zapraszam gorąco do kin już 28 lutego kiedy będzie miała miejsce premier tego niezwykle ekscytującego filmu, którego akcja toczy się na wysokości 15 tyś. metrów gdzieś nad Atlantykiem.

Do wizyty w kinie nie trzeba z całą pewnością zachęcać fanów kina akcji i wielbicieli reżysera Jaume Collet-Serra, który zabłysnął takimi obrazami filmowymi jak „Tożsamość” czy „Dom woskowych ciał”. Chociaż mam ogromną nadzieję, że wpis ten zachęci do wizyty w kinie na seansie tej produkcji filmowej wszystkich spragnionych kina na najwyższym poziomie realizacji, trzymającego w pełnym napięciu do samych napisów końcowych i zaskakującego swoim finałem.

 

szczególygatunek : thriller akcji
produkcja : Francja, USA
reżyser : Jaume Collet-Serra
scenariusz: John W.Richardson, Christopher Roach, Ryan Engle
zdjęcia: John Ottman
muzyka: Flavio Martinez Labiano
premiera: 28 luty 2014 r.
obsadaLiam Neeson – Bill Marks
Julianne Moore – Jen Summers
Scoot McNairy – Tom Bowen
Michelle Dockery – Nancy
Nate Parker – Zack White
Corey Stoll – Austin Reilly
Lupita Nyong`o – Gwen
Omar Metwally – dr. Fahim Nasir
Jason Butler Harner – Kyle Rice
Linus Roache – David McMillan
Shea Whigham – agent Marenick
Anson Mount – Jack Hammond
Quinn McColgan – Becca
Corey Hawkins – Travis Mitchell
Frank Deal – Charles Wheeler
Bar Paly – Iris Marianne
Edoardo Costa – Herve Philbert
Jon Abrahams – David Norton
Amanda Quaid – Emily Norton

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/02/Non-Stop-zwiastun.mp4 7607584 video/mp4

Dodaj komentarz