«
»
FacebookGoogle+

Oszukane (2013)

Oszukane jest filmem zrealizowanym na podstawie prawdziwych wydarzeń. Opowiada on historię dwóch sióstr bliźniaczek zamienionych w szpitalu zaraz po urodzeniu, które po latach przypadkowo spotykają się i dzięki nie bywałemu podobieństwu do siebie zawiązują znajomość.Natalia (Karolina Chrapo) i Magda (Paulina Chrapo) dzięki nieprawdopodobnemu podobieństwu zaczynają odkrywać prawdę, która okaże się druzgocąca spokój i szczęście obu rodzin wychowujących dotychczas obie siostry w nieświadomości faktów.

Oszukane, zwiastun 2013


Źródło: You Tube

Oszukane jest filmem bardzo emocjonalnym, pokazującym w jednoznaczny sposób dramat i krzywdę, którą przeżywają zarówno obie siostry jak i ich rodziny. Obraz pokazuje i piętnuje ludzi odpowiedzialnych za tak drastyczną pomyłkę szpitalną, w sposób pozbawiony złudzeń pokazuje trudny okres młodzieńczego buntu i konsekwencję do jakich to prowadzi. W Oszukane znajdziemy pytania które dla każdego z nas mają pierwszorzędne znaczenie: kim jestem? kogo kocham? kto w moim życiu jest najważniejszy? co zrobię i jak się zachowam gdy stracę tą najważniejszą osobę w moim życiu? Każdy w tej historii został w brutalny sposób oszukany.

Czy dwóm rodziną uda się pokonać los i to co im przyniósł. Czy uda się im odbudować spokój i szczęście życia, które do tej pory wiedli dzięki miłości? W filmie każdy odnajdzie coś dla siebie zarówno dojrzali widzowie jak również kinowa młodzież. Każdy w większym lub mniejszym stopniu będzie mógł się utożsamić z głównymi bohaterami tej historii mającej swoje korzenie w realnej rzeczywistości naszego życia. Film Oszukane mogę z pełnym przekonaniem polecić zarówno rodzicom jak również ich nastoletnim dzieciom.

szczegółygatunek: fabularny
produkcja: Polska
reżyser: Marcin Solarz
scenariusz: Monika Góra i Michał Godzic
zdjęcia: Marek Gajczak
muzyka: Bartłomiej Gliniak
premiera: 10 maja 2013r.
obsadaKatarzyna Herman – Anna
Artur Żmijewski – Janusz
Karolina Chapko – Natalia
Paulina Chapko – Magda
Ewa Skibińska – Grażyna
Sylwia Boroń – Aneta
Kamil Kula – Paweł

Powiązane posty

Newsletter

 

2 comments

Dodaj komentarz