«
»
FacebookGoogle+

Pacific Rim (2013)

Pacific Rim jest niezwykłym połączeniem filmu akcji i scenic-fiction w efekcie czego otrzymujemy niezwykle wybuchową mieszankę, dzięki czemu film dostarcza wprost niewyobrażalnych doznań wizualnych, szczególnie jeśli mamy możliwość oglądać realizację w technice 3D. Całość fabuły Pacific Rim jest dość stara i nie wnosi niczego nowego do historii kina, ale sposób realizacji i produkcji tego obrazu zapewne niejednego widza wprowadzi w stan zachwytu.

Pacific Rim, zwiastun 2013

[nggallery id=2]

Zwiastun – YouTube, Strona filmu, Facebook

Gdy pewnego dnia z głębin oceanu zaczynają wynurzać się Kaiju – potworne istoty niszczące wszystko na swej drodze. Ludzi ogarnia nieopisany strach, poparty faktem odporności stworów na wszelką broń dostępną do obrony. Aby móc powstrzymać potwory z głębi oceanu ludzie muszą szybko stworzyć nową broń, która będzie w stanie zatrzymać inwazję Kaiju. Wtedy właśnie powstają gigantyczne roboty Jaegers, sterowane przez dwóch operatorów-pilotów. Jednak nawet olbrzymie roboty nie są w stanie powstrzymać niszczących całe miasta potwornych Kaiju. Wobec nieuchronnej wizji całkowitej klęski dowództwo armii nie ma innego wyjścia jak zaangażować w walkę z potworami byłego pilota Raleigh Antrobus (Charlie Hunnam) oraz stażystę Mako Mori (Rinko Kikuchi), tylko Ci dwaj nieoczekiwani bohaterowie są w stanie walczyć za pomocą robotów bojowych Jaegers z monstrualnymi potworami Kaiju. I tutaj zaczyna się prawdziwa rewia efektów specjalnych, począwszy od scen zniszczeń jakich dokonuję Kaiju, a skończywszy na scenach walki toczonych między nimi i sterowanymi przez ludzi równie monstrualnymi robotami bojowymi.

Całość filmu Pacific Rim reprezentuje perfekcyjnie dopracowane i zrealizowane efekty specjalne wsparte przez doskonałą grę aktorską i idealnie dopasowany scenariusz tworząc naprawdę zapadający w pamięci obraz zdawać by się mogło nieuniknionej zagłady Ziemi i ludzi. Polecam szczerze wizytę w kinie na projekcji Pacific Rim w szczególności wielbicielom kina sci-fi jak również wielbicielom kina katastroficznego i akcji. Zapraszam równie gorąco jak do kin do zabierania głosu w temacie filmu poprzez rejestrację się na stronie i dodawanie komentarzy pod powyższym wpisem, za co serdecznie dziękuję w imieniu swoim jak również administratora strony. Dzięki Wam i dla Was jesteśmy i tworzymy http://zobacztutaj.pl.

szczególygatunek: film akcji, przygoda, Sci-Fi
produkcja: USA
reżyser: Guillermo del Toro
scenariusz: Travis Beacham, Guillermo del Toro
zdjęcia: Guillermo Navarro
muzyka: Ramin Djawadi
premiera: 12 lipca 2013r.
obsadaCharlie Hunnam – Raleigh AntrobusRobert Kazinsky – Yancy Antrobus
Charlie Day – Newt Gotlieb
Idris Elba – sternik Pentecostu
Clifton Collins Jr. – Tendo Choi
Max Martini – Herc Hansen
Rinko Kikuchi – Mako Mori
Robert Maillet – Aleksis
Heather Doerksen – Sasha Kaidanovsky
Ron Perlman – Hannibal Chow
Milton Barnes – McTigue
Robert Morse – ojciec Raleigha i Yancya
Jane Watson – matka Raleigha i Yancya

Powiązane posty

Newsletter

Dodaj komentarz