«
»
FacebookGoogle+

Paranormal Activity: Naznaczeni (2014) – Paranormal Activity: The marked ones

Paranormal Activity: Naznaczeni jest horrorem w dosłownym tego gatunku filmowego znaczeniu. Jest to film gdzie obok duchów mamy do czynienia z upiorami i demonami, a wszystko to nawiedza Jessiego (Andrew Jacobs) i grupę jego przyjaciół. W czwartej odsłonie tej serii którą można już chyba nazwać kultową serią z gatunku horror całość akcji rozpoczyna się na początku lata 2012 podczas przyjęcia w Oxnard w Kalifornii gdzie bawi się grupa młodzieży i przyjaciół Jessiego.

Premiera: premiera: 24 stycznia 2014r.
Reżyser: Christopher Landon
Scenariusz: Christopher Landon
Aktorzy: Andrew Jacobs, Jorge Diaz, Gabrielle Walsh, Renee Victor, Noemi Gonzalez, David Saucedo, Gloria Sandova

Paranormal Activity: Naznaczeni – Paranormal Activity: The marked ones, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu

Gdy w mieszkaniu umiera kobieta grupa postanawia rozwiązać sprawę za pomocą kamery. Z biegiem czasu i trwania filmu zaczynamy z bohaterami odkrywać coraz więcej tajemnic związanych z rytuałami czarnej magii i razem z grupę Jessiego jesteśmy narażeni na zjawiska paranormalne. Zaczyna też dochodzić do niewytłumaczalnych zjawisk. Wkrótce Jesse odkrywa na swoim przedramieniu dziwny znak wyglądający jak ślad po ugryzieniu, ani on ani nikt z jego towarzyszy nie ma pojęcia że znak ten pozostawił upiór pragnący przejąć kontrolę nad nim. Kilka dni później Jesse i jego przyjaciel Hector (Jorge Diaz) mają konflikt z ulicznymi bandytami, którzy próbują ich okraść, jednak w jakiś niewytłumaczalny sposób bandyci zostają pobici i pokonani przez Jessiego, który nie potrafi wyjaśnić skąd u niego taka siła za pomocą której był on w stanie jednym uderzeniem powalić rosłego bandytę. Po kilku dniach od tego wydarzenia Jesse zaczyna rozumieć i odkrywać, że posiada nadludzką moc którą zaczyna poznawać i testować. Rodzina i przyjaciela próbują za wszelką siłę uratować Jessiego przed tajemniczą siłą która go nawiedza i niszczy jego osobowość próbując go zniewolić.

Paranormal Activity: Naznaczeni jest filmem o dużym potencjale strachu i przerażenia dostarczanego widzą, jak przystało na klasyka gatunku grozy. Jest to obraz w którym twórcy wykorzystali cały zasób scen i trików podnoszących poziom adrenaliny w każdym nawet najbardziej odpornym na strach widzu. Jest to obraz dostarczający najbardziej wymagającym fanom gatunku całe mnóstwo emocji związanych ze zjawiskami paranormalnymi. W tej produkcji filmowej obok zjawisk ze świata duchów, upiorów i demonów mamy również do czynienia z pospolitymi z pozoru przestępstwami jak morderstwo czy wybryki chuligańskie, wszystko to w otoczeniu tajemniczości z pogranicza zjawisk paranormalnych, wiedźm i sił nadprzyrodzonych.

Z całą pewnością film Paranormal Activity: Naznaczeni można polecić każdemu widzowi lubiącemu się bać, jak również każdemu widzowi lubującemu się w zjawiskach z pogranicza tajemnych sił nadprzyrodzonych czy czarnej magii. Myślę że fanów serii Paranormal Activity nie trzeba zachęcać do wizyty w kinie, natomiast całą rzeszę widzów powinien przekonać zachwyt nad tym filmem wyrażona przez fanów i wielbicieli gatunku.

 

szczególygatunek: horror
produkcja: USA
reżyser: Christopher Landon
scenariusz: Christopher Landon
zdjęcia: Gonzalo Amat
premiera: 24 stycznia 2014r.
obsadaAndrew Jacobs – Jesse
Jorge Diaz – Hector
Gabrielle Walsh – Marisol
Renee Victor – babcia Jessego
Noemi Gonzalez – Evette
David Saucedo – Cesar
Gloria Sandoval – Anna
Richard Cabral – Arturo
Carlos Pratts – Oscar Hernandez
Juan Vasquez – Santo
Alonso Alvarez – Eber
Molly Ephraim – Ali
Eddie J.Fernandez – Carlos
Tonja Kahlens – oficer Silva
Karolin Luna – Laura Esposite
Diana Danger – Chola

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/01/Paranormal-Activiti-Naznaczeni-zwiastun.mp4 9655668 video/mp4

Dodaj komentarz