«
»
FacebookGoogle+

Rio 2 (2014)

Rio 2 jest kontynuacją barwnych przygód bohaterów przebojowej animacji z 2011 roku pt. „Rio”. W tej części przygód głowni bohaterowie para papug Blu (Jesse Eisenberg) i Jewel (Anne Hathaway) toczą spokojne i pełne rodzinnego ciepła życie w bajecznym mieści Rio de Janerio.

Premiera: 9 maj 2014 r.

Reżyser: Carlos Saldanha
Scenariusz: Carlos Saldanha, Don Rhymer
Obsada (głosy): Anne Hathaway, Jesse Eisenberg, Will i Am, Jamie Foxx, George Lopez, Tracy Morgan, Jemaine Clement, Rodrigo Santoro

 Rio 2, zwiastun 2014

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Jednak ich spokój zakłóca myśl że troje ich dzieci nigdy nie poznają życia prawdziwych wolnych ptaków. Wtedy to właśnie Blu ku zaskoczeniu Jewel postanawia zabrać swoją rodzinę do Amazonii, gdzie prawdopodobnie żyje całe stado Ary Modrej uznanych za gatunek wymarły. Tam na miejscu odnajdują stado papug Ar wśród których żyją rodzice Jewel i jej znajomi. Blu próbuje dostosować się do nowej sytuacji i zżyć się z nowym otoczeniem i nowymi sąsiadami. Jednak cały czas ma wrażenie że traci Jewel i swoje dzieci na rzecz zewu natury. Jego frustrację pogłębia fakt obecności wśród nowych znajomych byłej miłości Jewel Roberto (Bruno Mars), który przez Blu jest postrzegany jako konkurent i zagrożenie dla jego rodziny. Kolejną przeszkodą zaprzątającą głowę i myśli Blu jest Nigel odwieczny wróg i prześladowca papuziej rodziny, także przybywa do Amazonii ich śladem.

Rio 2 jest bardzo barwnym obrazem kinowym ukazującym w przezabawny sposób życie ptasiej rodziny w ich naturalnym środowisku, wśród dzikiej przyrody dżungli Amazonii. Jest to film wypełniony doskonałym humorem sytuacyjnym, zabawnymi dialogami i cudownie realistyczną animacją 3D. Każdy bez względu na wiek znajdzie w tej produkcji kinowej coś dla siebie. Najmłodsze pokolenie widzów z całą pewnością będzie zachwycone zabawnymi postaciami zwierząt, starsze pokolenie widzów z całym przekonaniem będzie zaskoczone niebywale trafnym humorem tej wesołej animacji i będę zapewne zachwyceni podkładem muzycznym opartym na gorących rytmach samby.

Rio 2 z całą pewnością można polecić całej rodzinie zacząwszy od najmłodszych, a skończywszy na najstarszych jej członkach. Każdy będzie w pełni usatysfakcjonowany wizytą w kinie na seansie tej produkcji filmowej. Czy obawy Blu okażą się słuszne? Czy Jewel i dzieciaki stracą poczucie rzeczywistości na rzecz dzikiej natury? Czy Nigiel zdoła pogrążyć rodzinę Blu i Jewel? Po odpowiedzi na te i na wszystkie inne pytania zapraszam gorąco do kin na seans filmowy tej ptasiej animacji od 9 maja kiedy odbędzie się polska
premiera tej przezabawnej animacji.

 

szczególygatunek: animacja familijna
produkcja: Brazylia, USA
reżyser: Carlos Saldanha
scenariusz: Carlos Saldanha, Don Rhymer
zdjęcia: Renato Falcão
muzyka: Sergio Mendes, John Powell
premiera: 9 maj 2014 r.
obsada (głosy)Anne Hathaway – Jewel
Jesse Eisenberg – Blu
Will i Am – Pedro
Jamie Foxx – Nico
George Lopez – Rafael
Tracy Morgan – Luiz
Jemaine Clement – Nigel
Rodrigo Santoro – Tulio
Leslie Mann – Linda
Jake T.Austin – Fernando
Kristin Chenoweth – Gabi
Andy Garcia – Eduardo
Amandla Stenberg – Bia
Rita Moreno – Mimi
Pierce Gagnon – Tiago
Bruno Mars – Roberto
Bernardo De Paula – Kipo
Bebel Gilberto – Eva

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2014/03/RIO-2-zwiastun-2.mp4 10820453 video/mp4

Dodaj komentarz