«
»
FacebookGoogle+

Samoloty (2013) – Planes

Animacja Samoloty jest swego rodzaju kontynuacją produkcji Auta i Auta 2. Tym razem jednak mamy do czynienia nie z samochodami, ale z samolotami. Samoloty opowiadają przygody Dustyego (Maciej Musiał), który jest małym rolniczym samolotem do zadań którego należało dotychczas opryskiwanie pól.

Reżyser: Klay Hall
Scenariusz: Jeffrey M.Howard
Aktorzy ( głosy ): Dane Cook – Dusty, Stacy Keach – Skipper, Brad Garrett – Chug, Teri Hatcher – Dottie, Julia Louis-Dreyfus – Rochelle

Samoloty – Planes, zwiastun 2013

Dusty chociaż mały rozmiarami mam jednak swoje wielkie marzenia do których należy w pierwszym rzędzie chęć wystartowania w Wielkim Wyścigu dookoła świata. Mimo swoich braków i ułomności do których między innymi należy lęk wysokości na który cierpi Dusty, dzięki wsparciu przyjaciół udaje mu się osiągnąć swój cel i wystartować w wyścigu na równi z rasowymi maszynami powietrznego królestwa. Sam start jednak nie zaspakaja ambicji naszego bohaterskiego samolociku rolniczego, on pragnie wygrać ten wyścig, co już nie jest sprawą tak prostą. Aby mogły się spełnić marzenia Dustyego musi on pokonać nie tylko swoje słabości i lęki, ale przede wszystkim dużo lepsze od siebie samoloty na czele których stoi niepokonany dotychczas mistrz Ripslinger (Marcin Bosak). Ale siłą Dustyego jest nie tylko w nim i jego marzeniach, ale także w ogromnym wparciu jego nauczyciela i mentora Skippera (Cezary Morawski) i nowo poznanych przyjaciół.

Samoloty to animacja dla każdego począwszy od najmłodszych widzów, a skończywszy na widzach w poważnym wieku, która w prosty i zrozumiały dla każdego sposób bez podziałów na wiek, pokazuje i przekazuje ogromne znaczenie tak ważne rzeczy jak siła charakteru, wielkość ducha, nieustępliwość w realizacji swoich marzeń, siłę przyjaźni i pokonywania swoich słabości. Wielką siłą animacji Samoloty jest właśnie prostota przekazu zrozumiałego, co jest bardzo ważne i najistotniejsze, zarówno dla starszych jak i najmłodszych widzów, jak również nieprzewidywalny humor ukazujący się w najmniej spodziewanych momentach. Film od pierwszych minut porywa wszystkich w swój podniebny świat z wielką siłą, dzięki czemu od samego początku łączymy się z bohaterami kibicując im z ogromną siłą i wiarą w ich sukces. Podsumowując jednym zdaniem animację Samoloty śmiało można powiedzieć, że jest to niezwykłe film o marzeniach i trudzie ich spełnienia dzięki wsparciu przyjaciół i pełnej wierze w siebie… jest siła w tej animacji i w jej bohaterach.

szczegółygatunek: animacja, komedia, przygoda
producent: USA
reżyser: Klay Hall
reżyser polskiego dubbingu: Wojciech Paszkowski
scenariusz: Jeffrey M.Howard
dialogi polskiego dubbingu: Jakub Wecsile
muzyka: Mark Mancina
premiera: 15 sierpnia 2013 r.
głosu udzielili w wersji oryginalnej
Dane Cook – Dusty
Stacy Keach – Skipper
Brad Garrett – Chug
Teri Hatcher – Dottie
Julia Louis-Dreyfus – Rochelle
Priyanka Choper – Ishani
John Cleese – Bulldog
Carlos Alazraqul – El Chupacabra
Roger Craig Smith – Ripsilnger
Gabriel Iglesias – Ned/Zed
głosu udzielili w polskiej wersji
Maciej Musiał – Dusty
Cezary Morawski – Skipper
Olaf Lubaszenko – Chug
Weronika Rosati – Dottie
Anna Dereszowska – Rochelle
Łukasz Lewandowski – Ishani
Janusz R.Nowicki – Bulldog
Jakub Szydłowskmi – El Chupacabra
Marcin Bosak – Ripsilnger
Grzegorz Pawlak – Zed
Janusz Wituch – Ned

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/08/Samoloty-polski-zwiastun-2-dubbing-HD.mp4 46112438 video/mp4

Dodaj komentarz