«
»
FacebookGoogle+

Skubani (2013) – Free Birds

Skubani jest zabawną pełną humoru animacją opowiadającą o przygodach trójki przebojowych indyków, które postanawiają ocalić wszystkie indyki świata dzięki usunięciu z menu Święta Dziękczynienia dania głównego, którym jest pieczeń z indyka. Całość historii rozpoczyna się od odkrycia przez Jake (Woody Harrelson) i Reggie (Owen Wilson) w tajnym rządowym laboratorium tajemniczej maszyny do podróży w czasie.

Premiera: 10 stycznia 2014r
Reżyser: Jimmy Hayward
Scenariusz: John J.Strauss, David I.Stern
Aktorzy: Woody Harrelson, Owen Wilson, David S.Lee, Amy Poehler, George Takei

Skubani – Free Birds.zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Chociaż obaj pochodzą z dwóch skrajnie odmiennych środowisk indyczych, jeden jest arystokratą, drugi zaś pochodzi ze zwykłego skromnego kurnika, łączy ich jednak wspólna idea ocalenia wszystkich indyków. Przebojowym indykom przyświeca jedno hasło i jedna idea: INDYKA NIKT NIE TYKA! Ich celem jest taka zmiana historii drobiu i ludzi aby indyk nie był jednym z najsmaczniejszych dań, ale aby zastąpił psa w roli najlepszego ludzkiego przyjaciela. Wtedy zapalony działacz Frontu Wyzwolenia Indyków Jake postanawia nakłonić swojego towarzysza Reggie do podróży w czasy pierwszego Święta Dziękczynienia aby móc usunąć indyka z menu dziękczynnego. W całej eskapadzie w czasie będzie im pomagała piękna, inteligentna i odważna indyczka Jenny (Amy Poehler).

Skubani jest przezabawną animacją dla widzów w każdym wieku, z całą pewnością podczas seansu kinowego doskonale będę się wspólnie bawiły całe pokolenia widzów począwszy od najmłodszych i skończywszy na najstarszych kinomanach. Całość animacji jawi się w kolorach doskonałego humoru, szalonych pomysłów i zabawnych perypetii dzielnych indyków chcących uratować swoich współbraci przed końcem na stole świątecznym jako danie główne. Czy dwóm zdesperowanym indykom i odważnej indyczce, przy pomocy wehikułu czasu uda się zmienić bieg historii ludzki i indyków? Czy indyki staną się najlepszymi zwierzęcymi towarzyszami człowieka obok psa czy kota? Czy pieczeń z indyka zniknie na zawsze z menu? Na te i na wszystkie inne pytanie odpowiedź znajdziecie w najnowszej animacji wyreżyserowanej przez reżysera przebojowej animacji „Horton Słyszy Ktosia” Jimmy`ego Haywarda Skubani.

Szczególnie gorąco polecam seans kinowy animacji Skubani rodzicom wraz z najmłodszymi pociechami, które będę zachwycone indyczymi bohaterami, ich pomysłowością, przebojowością i doskonałym poczuciem humoru. Starsi widzowie też się z całą pewnością nie będę nudzili podczas seansu kinowego tego obrazu filmowego, za sprawą doskonale dobranego humoru dla każdego bez względu na wiek, porywającej akcji i przebojowości ptasich bohaterów w których każdy będzie mógł odnaleźć cechy herosów swojego dzieciństwa nieważne czy to dziadek, tata czy starszy brat.

 

szczególygatunek: animacja
produkcja: USA
reżyser: Jimmy Hayward
scenariusz: John J.Strauss, David I.Stern
premiera: 10 stycznia 2014
obsadaWoody Harrelson – Jake
Owen Wilson – Reggie
David S.Lee – myśliwy
Amy Poehler – Jenny
George Takei – S.T.E.V.E.
Colm Meaney – Myles Standish
Lesley Nicol – Konieta Pielgrzym
Kaitlyn Maher – córka prezydenta
Dwight Howard – zimny indyk

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/12/SKUBANI-zwiastun.mp4 30659124 video/mp4

Dodaj komentarz