«
»
FacebookGoogle+

Star Trek w ciemność (203) – Star Trek Into Darkness

Na tą premierę czekają szczególnie niecierpliwie wszyscy fani I wielbiciele serii Star Trek, których ciekawość i zniecierpliwienie wkrótce zostanie wynagrodzone najnowszą odsłoną pt. W ciemność Star Trek.

Star Trek w ciemność  – Star Trek Into Darkness, zwiastun 2013

Źródło: YouTube

Będzie to kolejna część walki dzielnej załogi Enterprise z przeciwnikami stanowiącymi zagrożenie dla Ziemi i ludzi. W tej odsłonie Star Trek załoga Enterprise zostaje wezwana do Ziemskiej bazy gdzie okazuje się, że niepowtrzymana siła terroru, pochodząca z ich własnej organizacji i mająca swoje źródła w ich środowisku doszczętnie zniszczyła całą flotę i przyświecający jej ideały. Siłą terroru okazuje się być Khan super człowiek, który po modyfikacji genetycznej staje się tyranem i jednoosobową bronią masowego rażenia. Kapitan Kirk mający osobiste porachunki z Khanem postanawia ścigać go aby unieszkodliwić terrorystę.

W ciemność Star Trek przedstawia rozgrywkę na śmierć i życie w której miłości zostanie wystawiona na ciężką próbę, przyjaźń zerwana, a ofiarami tej rozgrywki zostaną członkowie jedynej rodziny jaka pozostała kapitanowi Kirkowi – jego załoga. Śmiertelna gra, którą z Khanem jest zmuszony rozegrać kapitan Kirk i załoga Enterprise jest niezwykle trudna, wymagająca całkowitego poświęcenia i ofiar. Khan jako terrorysta zagraża całej ludzkości dzięki niewyobrażalnej sile fizycznej, broni i technologii której używa aby osiągnąć swoje cele. Czy załodze Enterprise i kapitanowi Kirkowi uda się unieszkodliwić Khana i uniemożliwić mu realizację planów zniszczenia Ziemi? Czy też tym razem dzielna załoga Enterprise poniesie porażkę? Na odpowiedzi na te pytania musimy poczekać do dnia premiery filmu W ciemność Start Trek, co będzie miało miejsce 23 maja. Myślę, że nikogo nie trzeba namawiać do wizyty w kinie na seansie filmowym W ciemność Star Trek wszyscy wielbiciele serii z całą pewnością wybiorą się do kina, a Ci którzy nie należą do fanów wybiorą się tam z czystej ciekawości, aby zobaczyć co przedstawia nowa odsłona kultowej serii Star Trek.

szczegółyprodukcja: USA
reżyseria: J.J.Abrams
scenariusz: Alex Kurtzman, Damon Lindelof, Roberto Orci
muzyka: Michael Giacchino
zdjęcia: Daniel Mindel
premiera: 23 maja 2013 r.
obsadaChris Pine – James T.Kirk
Zoe Saldana – Nyota Uhura
John Cho – Hikaru Sulu
Anton Yelchin – Pavel Chekov
Zachary Quinto – Spock
Simon Pegg – Scotty
Karl Urban – Bones
Alice Eve – dr.Carol Marcus

Strona filmu , FaceBook filmu , Polska strona

Dodaj komentarz