«
»
FacebookGoogle+

Swing (2013)

Śmieszny debiut kinowy twórców kabaretu „LIMO” którzy stworzyli naprawdę szalenie zabawną komedie pomyłek. Głównym bohaterem jest Marek, który godzinami śledzi fora dyskusyjne w sieci szukając tam rozwiązań dla swoich problemów i kłopotów życiowych.

 

Gdy któregoś dnia postanawia odświeżyć swój długoletni związek z Lucyną to też na forum dyskusyjnym odnajduje sposób w jaki może tego dokonać. Sposobem tym jest „Swing” proszę tylko nie mylić z tańcem, gdyż z tym ten sposób ma niewiele wspólnego. Swing jest to tzw. „trójkącik” seksualny, albo bardzo częsta zmiana partnerki lub partnera. Marek musi szybko przekonać do swojego pomysłu zarówno Lucynę jak i swojego przyjaciela co wydaje się misją karkołomną. Cały urok tego filmu to są próby jakie Marek podejmuje aby przekonać do tego pomysłu najbliższe mu dwie osoby.

Cała gama przezabawnych sytuacji, dialogów i scen jest esencją tej zabawnej komedii. Warto poświęcić swój czas na wizytę w kinie w zamian za pełnych 76 minut śmiechu. Jeśli jednak ktoś nie lubi się śmiać to warto iść do kina choćby po to aby zobaczyć jak w idealny sposób można połączyć elementy teatru, kabaretu i sitcomu w jedną perfekcyjną całość. Z pełną odpowiedzialnością polecam każdemu!

1 comment

  1. Krzysztof Walicki

    Super zabawa cały seans kinowy 🙂 Gdyby było więcej takich komedii w kinach to nie musiałbym machać brzuszków wystarczyłaby jedna wizyta tygodniowo w kinie i mięśnie brzucha miałbym jak ze stali dzięki śmiechowi 🙂

Dodaj komentarz