«
»
FacebookGoogle+

Szybcy i wściekli 6 (2013) – Fast and the Furious 6

Już wkrótce premiera filmu Szybcy i wściekli 6 przez jednych uwielbianego, przez drugich znienawidzonego. W samej koncepcji filmu niewiele się zmieniło, znów będziemy mogli zobaczyć śmiertelną jazdę podrasowanymi samochodami, za kierownicą których zasiądą specjaliści w jeździe z szaloną prędkością w ekstremalnych warunkach.

Szybcy i Wściekli 6 – Fast and the Furious 6, zwiastun 2013

Zwiastun: You Tube

W Szybcy i wściekli 6 główni bohaterowie rozproszyli się po całym świecie, każdy na swoją rękę i swój własny sposób szukając szczęścia i spokoju. Niestety ich trud w budowie spokojnego życia poza światem przestępstw i śmiertelnej prędkości zostaje zniszczony przez Hobbsa który zwraca się z propozycją z serii „nie do odrzucenia” do Dona. Układ jest taki w zamian za pomoc w ujęciu groźnej międzynarodowej grupy kierowców-przestępców ściganej przez Hobbsa w 12 różnych krajach, grupa Dona będzie miała wyczyszczone swoje kartoteki i zapomniane wszystkie przestępstwa, których się w przeszłości dopuścili co umożliwi im powrót do kraju.

Aby dodać pikanterii całości Don dowiaduje się, że swój udział w grupie przestępczej ma jego była dziewczyna Letty o której on myślał, że nie żyje. Całość filmu Szybcy i wściekli 6 przedstawia rywalizację między dwiema grupami specjalistów w brawurowo-szaleńczej jeździe wszelkiego rodzaju pojazdami. Zwycięsko z tej rywalizacji mogą wyjść tylko najlepsi w tym czym się zajmują czyli w ekstremalnej jeździe. Podobnie do poprzednich części i tak samo „Szybcy i wściekli 6” jest w całości realizowana na drodze w czasie niewyobrażalnie szybkiej dla przeciętnego kierowcy jazdy. Cały film przedstawia sceny niesamowitych wyczynów jakich dokonują swoimi pojazdami kierowcy obu rywalizujących ze sobą grup, aczkolwiek nie brakuje scen walki wręcz, strzelanin czy wybuchów. Czy Donowi i jego ludziom uda się zwyciężyć i pomóc w schwytaniu groźnych przestępców dzięki czemu będą mogli wrócić do swoich domów i zacząć układać sobie życie z czystą kartoteką? Czy może tym razem trafili na lepszych od siebie i zostaną pokonani? Po odpowiedzi na te pytania zapraszam bardzo gorąco do kin na 6 odsłonę filmu z serii „Szybcy i wściekli”.

szczególyprodukcja: USA
reżyser: Justin Lin
scenariusz: Chris Morgan
zdjęcia: Stephen F.Windon
premiera: 24 – 04 – 2013 r.
obsadaVin Diesel – Dominic Torreto
Paul Walker – Brian O`Connor
Dwayne Johsnon – Luke Hobbs
Michelle Rodriguez – Letty
Tyrese Gibson – Roman Pearce
Jordana Brewster – Mia Torreto

Powiązane posty

Newsletter

3 comments

 1. wrobli

  Jedna z najlepszych czesci w seri. Spleciono losy całej seri wraz z tokio drift i dodano nastepny chaczyk do serwi w 7 napewno zobaczymy Jason Statham co dodaje nastepnej czesci pikanteri.
  Film ogląda sie z zapartym tchem akcja trzyma caly film, smiechu co niemiara kazdy znajdzie cos dla siebie.

 2. Krzysztof Walicki

  Dziękujemy bardzo za zabranie głosu i komentarz do czego zapraszamy wszystkich odwiedzających i czytających.

 3. justysia32

  Właśnie skończyłam oglądać i szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż tak dobrego filmu! Myślałam, że oceny w Internecie były znacznie zawyżone, jednak był naprawdę niezły i z chęcią obejrzę jeszcze raz! Moja ocena to 9/10, jakby ktoś chciał to film w wysokiej jakości HD oglądałam tutaj:

  kino24tv.pl/NTk/Szybcy_i_wściekli_6

  POLECAM! 🙂

Dodaj komentarz