«
»
FacebookGoogle+

Thor: Mroczny świat (2013) – Thor: The dark world

Thor: Mroczny świat jest to 112 minut kina fantastyki i akcji w jednym. Ta część przygód Thora (Chris Hemsworth) władcy pioruna syna Odyna, rozgrywa się po wydarzeniach znanych widzom z filmu „Avengers” i przedstawia mroczną historię w której armia Czarnych Elfów na czele ze swoim przywódcą Malekithem (Christopher Eccleston) usiłuje pogrążyć świat wraz z mieszkańcami w odwiecznej ciemności po stronie zła. Jedynym który może zapobiec zagładzie Ziemi i pozostałych Ośmiu Królestw jest Thor, który aby tego dokonać musi stawić czoła wrogowi starszemu niż wszechświat i tak potężnemu że nawet cały Asgard pod wodzą Odyna (Anthony Hopkins) nie jest w stanie się mu przeciwstawić.

Premiera: 8 listopada 2013 r.
Reżyser: Alan Taylor
Scenariusz: Christopher Yost, Christopher Markus, Stephan McFeely
Aktorzy: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Natalia Portman, Anthony Hopkins, Idris Elba, Jaimie Alexander, Ray Stevenson, Tadanobu Asano

Thor: Mroczny świat – Thor: The dark world, zwiastun 2013

 

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Thor jest zmuszony do jak najszybszego wyruszenia w podróż podczas której musi pozyskać sprzymierzeńców do walki o ocalenie Ziemi i Ośmiu Królestw. W niebezpiecznej podróży towarzyszyć mu będzie piękna pani redaktor Jane Foster (Natalie Portman) z którą Thora łączy coś znacznie więcej niż tylko wspólny cel którym jest ocalenie Ziemi przed zaborczymi i złowrogimi planami przywódcy Czarnych Elfów Malekitha. Aby jednak móc ocalić ludzkość i Ziemię przed pochłonięciem jej przez ciemność Thor będzie zmuszony zwrócić i pojednać się ze ostatnią osobą którą może obdarzyć zaufaniem swoim największym wrogiem Lokim (Tom Hiddleston), który został wtrącony do więzienia za sprawą i przy udziale Thora.

Thor: Mroczny świat to kina pełne szybkiej akcji, zadziwiających postaci w kosmicznych strojach i nieprzewidywalnych potworów. Jest to film na którym z całą pewnością nie będą się nudzili zarówno zwolennicy szybkiego kina akcji, jak również fani kina fantastyki przygodowej i miłośnicy kina z nutą romantyzmu dzięki scenom z udziałem Thorna i pięknej Jane. Śmiało można nazwać tą produkcję wytwórni Marvel za bardzo udane kino dla każdego. W czasie seansu kinowego tego filmu będziemy mieli możliwość podziwiać bohaterstwo głównych bohaterów tej kinowej opowieści, śmiać się z ich poczucia humoru i zabawnych dialogów, a także będziemy mogli obejrzeć pełne efektów specjalnych sceny walk i szybkie sceny zwrotu akcji. Czy mimo potęgi Czarnych Elfów uda się ocalić Ziemię i jej mieszkańców, czy uczucie między Thorem i piękną panią redaktor Jane zaowocuje szczęśliwym związkiem? Jak się potoczą przygody Thora i jego sprzymierzeńców? Po odpowiedzi na te pytania zapraszam gorąco do kin wszystkich, którym bliskie są filmowy z gatunku fantastyki przygodowej.

Film z planu

Thor: Świat w mroku dostarcza zarówno napięcie, strach, emocje i podniesiony poziom adrenaliny. Jest to film który z czystym spokojem można polecić każdemu kto ma ochotę na fantastyczne, szybkie i zadziwiające kino akcji.

 

szczególygatunek: fantastyka akcji
produkcja: USA
reżyser: Alan Taylor
scenariusz: Christopher Yost, Christopher Markus, Stephan McFeely
zdjęcia: Kramer Morgenthau
premiera: 8 listopada 2013 r.
obsadaChris Hemsworth – Thor
Tom Hiddleston – Loki
Natalia Portman – Jane Foster
Anthony Hopkins – Odyn
Idris Elba – Heimdall
Jaimie Alexander – Sif
Ray Stevenson – Volstagg
Tadanobu Asano – Hogun
Stellan Skarsgard – dr. Erik Selvig
Zachary Levi – Fandral
Christopher Eccleston – Malekith
Richard Whiten – Kemper
Kat Dennings – Darcy Lewis
Russell Balogh – Asgardzki Einherjar
Rene Russo – Frigga
Richard Brake – kapitan Einherjar
Clive Russell – Tyr

Powiązane posty

Newsletter

enclosure:
http://zobacztutaj.pl/wp-content/uploads/2013/11/Thor_-Mroczny-świat-Zwiastun-1.mp4 21372850 video/mp4

Dodaj komentarz