«
»
FacebookGoogle+

Turbo (2013)

Animacja pt. Turbo to przezabawny film podczas seansu którego świetnie będą się bawiły zarówno dzieci jak i ich rodzice. Film opowiada historię pewnego ślimaka ogrodowego, którego marzeniem jest sława w roli najszybszego ślimaka świata, co niestety w przypadku ślimaka może być dość trudnym marzeniem do spełnienia. Żadna siła jednak nie powstrzyma naszego dzielnego bohatera przed próbami zrealizowania planu zostanie królem ślimaczej formuły 1.

Turbo, zwiastun 2013

Zwiastun – YouTube, Strona filmu, Facebook

W wyniku niespodziewanego wypadku Turbo (Ryan Reynolds) dostaje niespotykaną siłę i nadzwyczajne możliwości co czyni z niego prawdziwego giganta prędkości. Nowo otrzymane zdolności powodują, że Turbo pragnie sięgnąć raju wyścigowego i postanawia wystartować w największym wyścigu F1, którym jest India 500. Aby to jednak stało się możliwe musi on zebrać swój zespół i spowodować aby jego przyjaciele Kim Ly (Ken Jeong), Whiplash (Samuel L.Jackson), Burn (Maya Rudolph) byli równie sprawni jak on. Aby to osiągnąć musi pomóc swoim przyjaciołom zrealizować najpierw ich marzenia, aby oni pomogli jemu w realizacji jego marzeń.

Animacja Turbo jest doskonałym sposobem na miłe spędzenie czasu rodziców ze swoimi dziećmi w kinie. Seans kinowy dostarcza mnóstwo humoru, dobrej zabawy i udowadnia, że siła przyjaźni i marzeń nie zna granic. Pokolenie młodych widzów będzie zachwycone postaciami wesołych ślimaków i ich przygodami, a rodzice będą zachwyceni perfekcyjnym poziomem realizacji animacji Turbo w wersji 3D oraz zadowoleniem swoich dzieci. Z całą pewnością polecam wizytę w kinie nawet z najmłodszymi widzami, którzy być może nie zrozumieją całości, ale z pewnością będą zauroczone i zafascynowane obrazem wyświetlanym na kinowym ekranie. Jestem przekonany, że z wizyty w kinie na filmie Turbo zadowoleni będą wszyscy, zarówno najmłodsi jak i najstarsi widzowie. Animacja dostarcza najwyższej jakości humor, treść w klarowny i jasny sposób, dodatkowo dostarczając widzą niezapomnianych doznań wizualnych dzięki realizacji w technice 3D. Szczerze polecam zarezerwować sobie czas na seans kinowy animacji pt. Turbo.

szczególygatunek: animacja
producent: USA
reżyser: David Soren
scenariusz: Darren Lemke, David Soren, Robert D.Siegel
premiera: 27 września 2013
obsada (głosy)Ryan Reynolds – Turbo
Luis Guzmán – Angelo
Ken Jeong – Kim Ly
Samuel L.Jackson – Whiplash
Maya Rudolph – Burn

Powiązane posty

Newsletter

Dodaj komentarz