«
»
FacebookGoogle+

Uniwersytet Potworny (2013) – Monsters University

Tego filmu ani nie trzeba reklamować, ani zachęcać do wizyty w kinie na jego seans. Bohaterowie tej animacji to bardzo dobrze znane i lubiane przez wszystkich sympatyczne potwory Mike Wazowski i James P. Sullivan. W tej odsłonie swoich przygód przedstawią oni początek swojej kariery wśród potworów.

Uniwersytet Potworny – Monsters University, zwiastun 2013

Źródło: You TubeFaceBookStrona filmu

Oczywisty jest fakt, że aby coś robić dobrze trzeba się najpierw tego nauczyć i nie inaczej było w przypadku naszych bohaterów, którzy musieli najpierw zdobyć odpowiednie wykształcenie aby móc być dobrymi potworami i umieć doskonale straszyć. A gdzie jeśli nie na Uniwersytecie kształci się najwyższej klasy specjalistów. I tak oto zaczyna się opowieść o początkach dwóch adeptów w „strasznej” branży. Monsters University jest opowieścią o szalonych czasach studenckich dwójki sympatycznych bohaterów, wypełnionych szalonymi imprezami w akademiku studenckim, zabawnymi perypetiami nauki i „poważnych” wykładów. Animacja Uniwersytet Potworny jest zabawnym obrazem przedstawiającym narodziny prawdziwej i oddanej przyjaźni, mimo wielu różnic dzielących Sulley i Mike. Widzowie będę mieli możliwość przejścia całej drogi od pierwszego kontaktu do wielkiej i prawdziwej przyjaźni, która połączyła dwóch tak bardzo różniących się w każdym aspekcie bohaterów, przy okazji będę mieli możliwość świetnej zabawy i tysiące powodów do wybuchu gromkim śmiechem podczas seansu wypełnionej humorem animacji Monsters University. Myślę że nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać do wizyty w kinie na kontynuacji przygód bohaterów Oskarowej produkcji: „Potwory i spółka”.

Z całą pewnością na filmie Uniwersytet Potworny znakomicie będą się bawiły całe pokolenia wielbicieli kina zarówno to najmłodsze, jak również to starsze i oczywiście to najstarsze. Każdy znajdzie w tej animacji coś dla siebie, najmłodsi wesołą bajkę animowaną, starsi film pełen komicznych sytuacji i dialogów, a najstarsi miłe wspomnienia szalonych lat studiów pokazane w komicznym zwierciadle świata dwójki „potwornych” bohaterów. Dodatkowo w ramach bonusu każdy widz dostanie lekcję nawiązywania przyjaźni mimo wszystko i wbrew wszystkiemu.

szczególygatunek: animacja
produkcja: USA
reżyser: Dan Scanlon
scenariusz: Pete Docter i Andrew Stanton
muzyka: Randy Newman
premiera: 5 lipca 2013 r.
obsadaBilly Crystal – Mike Wazowski
John Goodman – James P.Sullivan
Steve Buscemi – Randall Buggs
Jennifer Tilly – Celia
John Ratzenberger – Yeti
Frank Oz – Fungus

Powiązane posty

Newsletter

2 comments

  1. aguś

    poszłam z młodszym bratem, bo bardzo lubiłam poprzednie części jednak ta od nich nawet w najmniejszym stopniu nie odstępuje. animacja pełna humoru. polecam

  2. Krzysztof Walicki

    Bardzo słusznie że wybrałaś się na ten film z młodszym bratem, trzeba krzewić miłość do kina od najmłodszych lat w każdym 😉 Dziękuje w imieniu całej ekipy http://zobacztutaj.pl za Twój jak zawsze wartościowy komentarz 🙂

Dodaj komentarz