«
»
FacebookGoogle+

Ups! Arka odpłynęła (2015) – Ooops! Noah is gone

Ups! Arka odpłynęła to przebojowa animacja twórców znakomitej serii „Renifer Niko”, w której w nowy zwierzęcy sposób będziemy mogli śledzić wydarzenia związane z wielkim potopem i Arką Noego. Głównymi postaciami tej przezabawnej animacji są dwa sympatyczne pluszczaki Dave (Dermont MagennisOlaf Lubaszenko), jego syn Fini (Callium MaloneyBernard Lewandowski), Hazel (Tara FlynnMałgorzata Foremniak) oraz jej córka Ida (Ava ConnolyMaja Konkel). Akcja filmu rozpoczyna się w momencie gdy zwierzęta zostają powiadomione o zbliżającym się kataklizmie, którym ma być wielka powódź zalewająca całą ziemię. Jedynym ratunkiem dla zwierzaków jest Arka Noego, jednak nie dla wszystkich zwierzaków starczyło miejsca na Arce. Król Lew (Alan StanfordTomasz Borkowski) zbiera wszystkie zwierzęta aby odczytać listę tych, którzy zdołali się załapać na Arkę.

Premiera: 1 maja 2015 r.
Reżyser: Toby Genkel, Sean McCormack
Scenariusz: Richie Conroy, Mark B.Hodkinson, Toby Genkel
Muzyka: Stephen McKeon

Ups! Arka odpłynęła-Ooops! Noah is gone, zwiastun 2015


O filmie – YouTube, Facebook

Niestety na liście brakło pluszczaka Dave, jego syna Fini jednak nie jest to powodem do rozpaczy tylko do zastosowania przebiegłego fortelu aby mimo wszystko dostać się na pokład Arki i ocalić życie przed potopem. Dzięki pomysłowości Dave stosując podstęp on i Fini dostają się na pokład Arki. Niestety w wyniku niespodziewanie pechowych okoliczności Fini wraz z Idą zostaje na lądzie, podczas gdy Arka ze zwierzętami odpływa zostawiając nieszczęśników. Fini i Ida są zmuszeni do stawienia czoła wielkiej powodzi oraz parze niezwykle przebiegłych i głodnych Gryfów, które mają apetyt na pluszczaka Fini. Podczas ucieczki przed falami powodzi na największą górę, gdzie pechowcy mają nadzieję przetrzymać powódź do Idy i Fini dołączają jeszcze dwa sympatyczne stworki którymi są Moby (Paul TylakCezary Żak) i Szałaput (Paul TylakArtur Barciś). W tym czasie Dave i Hanzel mimo dzielących ich różnic jednoczą siły aby skłonić kapitana Arki, którym został wyniosły i nieznający litości król Lew do zawróceni i ocalenia ich dzieci.
Ups! Arka odpłynęła jest wypełnioną doskonale dopasowanym do poziomu najmłodszych widzów humorem oraz niezwykle barwnymi postaciami animacją podczas seansu, której najmłodsi widzowie będą zachwyceni obrazem wyświetlanym na ekranie kinowym. Aczkolwiek również i starsi widzowie będą bardzo usatysfakcjonowani tą animacją dzięki zadowoleniu swoich dzieci i dobrej zabawie w czasie całego seansu kinowego przezabawnego filmu jakim jest Ups! Arka odpłynęła. Czy mimo różnic dzielących drapieżną, pełną odwagi Hanzel i tchórzliwego melancholika Dave zdołają oni nakłonić króla Lwa do zawrócenia Arki i ocalenia ich dzieci? Czy może użyją podstępu, aby przejąć ster Arki i wrócić? Czy Idzie i Fini uda się umknąć pierwszej fali powodzi oraz głodnym Gryfom i doczekać ratunku? Aby uzyskać odpowiedzi na te i na każde inne pytania dotyczące tej niezwykle barwnej, sympatycznej i przezabawnej animacji istnieje tylko jedna możliwość, którą jest wybór tego filmu jako najbliższego seansu kinowego i rodzinnej wyprawy do kina aby móc obejrzeć tą sympatyczną, niezwykle kolorową i wypełnioną przezabawnymi przygodami animację.
Tak o filmie wypowiadał się jeden z jego reżyserów:

Ups! Arka odpłynęła” już sam tytuł tego filmu zawiera w sobie historię, którą chciałoby się poznać i dowiedzieć się co dalej?! Każdy z nas wie, jak to jest, gdy przegapi się autobus, zwłaszcza ten ostatni, ale przegapić Arkę?! W naszym filmie zwierzaki nieznanego gatunku przez swoją nieuwagę nie dostają się na statek, który jest ich jedyną nadzieją na ratunek przed potopem za chwilę nadejdzie wielka woda i zaleje cały świat. Chyba każdy zgodzi się, że to sytuacja dosyć problematyczna… Każdy reżyser marzy o tym, żeby móc nakręcić film, który opowiadałby tak wspaniałą historię. Żeby samodzielnie stworzyć świat, zamieszkany przez stworzenia, które są wytworem jego wyobraźni i wysłać je w podróż pełną przygód.

Toby Genkel

Ups! Arka odpłynęła jest filmem wartym polecenia całej rodzinie, dzięki doskonałemu humorowi wypełniającemu tą animację, który z całą pewnością zaskoczy i rozbawi do łez wszystkich zarówno najmłodszych jak i najstarszych widzów. Jest to propozycja godna wyboru na rodzinny seans kinowy, który z całą pewnością zachwyci najmłodszych widzów wprawiając ich rodziców i dziadków w doskonały nastrój i humor nieopuszczający ich jeszcze długo po wyjściu z kina, gdzie zapraszają aktorzy podkładający głosy polskiego dubbingu.

zaproszenie do kina:

Myślę, że po takim zaproszeniu nie pozostaje nic innego jak tylko zarezerwować w swoim kalendarzu odrobinę czasu wolnego aby móc wybrać się całą rodziną do kina dając się ponieść fali dobrej zabawy ku uciesze najmłodszych członków rodziny już od 1 maja kiedy będzie miała miejsce polska premiera tej ekscytującej, wypełnionej niesamowitymi bohaterami i ich przygodami niezwykle sympatycznej animacji.

 

szczegółygatunek: animacja przygodowa
produkcja: Belgia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy
reżyser: Toby Genkel, Sean McCormack
scenariusz: Richie Conroy, Mark B.Hodkinson, Toby Genkel
muzyka: Stephen McKeon
premiera: 1 maj 2015 r.
obsada
(głosy w wersji oryginalnej)
Dermont Magennis – Dave
Callium Maloney – Fini
Tara Flynn – Hazel
Ava Connoly – Ida
Paul Tylak – Moby
Paul Tylak – Szałaput
Alan Stanford – król Lew
Aileen Mythen – pani Gryf
Dermot Magennis – pan Gryf
Paul Tylak – Szympans
Patrick Fitzsymons – Tygrys Syberyjski
Alleen Mythen – Flaming
(głosy polskiego dubbingu)
Olaf Lubaszenko – Dave
Bernard Lewandowski – Fini
Małgorzata Foremniak – Hazel
Maja Konkel – Ida
Cezary Żak – Moby
Artur Barciś – Szałaput
Tomasz Borkowski – król Lew
Julia Trembecka – pani Gryf
Dariusz Błażejewski – pan Gryf
Stefan Knothe – Szympans
Michał Konarski – Tygrys Syberyjski
Małgorzata Klara – Małgocha

Powiązane posty

Newsletter

47 comments

 1. Pingback: Blue Coaster33

 2. Pingback: water ionizer loan

 3. Pingback: stop parking

 4. Pingback: parking

 5. Pingback: recommended reading

 6. Pingback: website

 7. Pingback: plumber stoughton wi

 8. Pingback: pay day loans

 9. Pingback: house blue

 10. Pingback: journeyman electrician exam questions and answers book

 11. Pingback: on bing

 12. Pingback: HD Coloring Pages

 13. Pingback: water ionizer

 14. Pingback: ionizer payment plan

 15. Pingback: paypal loans

 16. Pingback: duquesne

 17. Pingback: loan payment plan

 18. Pingback: alkaline water

 19. Pingback: shop car insurance

 20. Pingback: here

 21. Pingback: water ionizer

 22. Pingback: over here

 23. Pingback: My Homepage

 24. Pingback: 192.168.l0.l

 25. Pingback: casino online

 26. Pingback: Diyala Arts

 27. Pingback: best SEO Aws Alkhazraji

 28. Pingback: article source

 29. Pingback: Cheap last minute holidays

 30. Pingback: Blue Catfishing

 31. Pingback: how to make money with a iphone

 32. Pingback: must watch

 33. Pingback: Bdsm chat

 34. Pingback: Diyala coehuman coehuman

 35. Pingback: bulog rekrutmen

 36. Pingback: college of law1

 37. Pingback: DMPK Studies Contract Research

 38. Pingback: glamour photography

 39. Pingback: In Vitro ADME Services

 40. Pingback: paintless dent removal training

 41. Pingback: lowongan kerja cpns dan bumn 2018/2019

 42. Pingback: freelance app and web developer

 43. Pingback: AwsUoD Alkhazraji

 44. Pingback: loker 2018

 45. Pingback: corporate event plannners

 46. Pingback: Aws coehuman

 47. Pingback: https://goo.gl/RfxWPu

Dodaj komentarz