«
»
FacebookGoogle+

Wielkie wesele (2013) – Big wedding

Wielkie wesele to niesamowicie zabawna komedia opowiadająca o perypetiach byłego małżeństwa Elle (Diana Keaton) i Dona (Robert De Niro) powiązanych z weselem ich adopcyjnego syna. Para byłych małżonków jest zmuszona przez sytuację do odegrania roli kochających się małżonków, co w przypadku nienawidzących się i gotowych rozszarpać się gołymi rękami byłych małżonków graniczy z cudem.

Sytuacja jednak wymaga pełnego poświęcenia się dla dobra syna, którego rodzona matka Madonna Soto (Patricia Rea) jest osobą głębokiej wiary i nie dopuszcza myśli, że adopcyjni rodzice jej syna mogę być po rozwodzie i nienawidzić się jak najwięksi wrogowie.

Reżyser: Justin Zackham
Scenariusz: Justin Zackham
Aktorzy: Robert De NiroKatherine Heigl, Amanda Seyfried, Susan Sarando, Diana Keaton, Ben Barnes, Topher Grace, Robin Williams

Wielkie wesele – Big wedding, zwiastun 2013

[nggallery id=6]

O filmie – YouTube, Strona filmu, Facebook

Za namowę syna i jego przyszłej żony decydują się zagrać kochającą się parę małżonków i rodziców dla których priorytetową sprawą jest szczęście młodych ślubiących sobie miłość i wierność słowami przysięgi małżeńskiej. Całość sytuacji wymaga kompromisu i niezwykłego poświęcenia się ze strony Elle i Dona, co jednak nie jest sprawą prostą w ich przypadku. Wielkie wesele jest to obraz wypełniony przezabawnymi scenami odrywanymi przez znakomitą parę aktorów jakim są Diana Keaton i Robert De Niro zresztą przy pełnym wparciu całej ekipy aktorskiej biorącej udział w realizacji tej produkcji kinowej. Cały film to jedno wielkie udawania w pełni szczęśliwej rodziny na potrzeby weselnego weekend, który ma potencjał stać się największą katastrofą. Być może uda się chociaż na zdjęciu weselnym zachować pozory udanego związku małżeńskiego i ukryć nienawiść drzemiącą w Donie i Elle.

Myślę że film ten ma wszelkie predyspozycje aby stać się jedną z najzabawniejszych komedii roku. Znakomita gra aktorska, celująco dobrane dialogi, doskonale dopracowany scenariusz oraz całość realizacji na najwyższym poziomie pozwala przypuszczać, że Wielkie wesele będzie przebojem kinowym tego roku. Polecam gorąco wizytę w kinie na tej lekkiej, przebojowo śmiesznej komedii jaką jest obraz Wielkie wesele, zrealizowanym jakby z myślą o letnim czasie relaksu i dostarczający widzom pokłady wesołej zabawy i śmiechu. Zachęcam do wizyty w kinie szczególnie zestresowanych codziennością widzów, którzy z całą pewnością podczas seansu tej wariacko zakręconej komedii doznają pełnego relaksu i oderwania od codzienności.

Powiązane posty

Newsletter

Dodaj komentarz