«
»
FacebookGoogle+

Wyścig śmierci 3 Piekło (2013) – Death Race 3 Inferno

W trzeciej odsłonie filmu „Wyścig śmierci” największą zmianą jaka zachodzi jest zmiana miejsca odbywania się tych śmiertelnych wyścigów o wolności, które w 3 części odbywają się na pustyni Kalahari.

 

Jak zapewne wszyscy pamiętacie z 2 poprzednich części Carla Lucasa i jego ekipę serwisową od odzyskania wolności dzieli jeszcze tylko jedno zwycięstwo 5 z rzędu. Niestety sprawa się komplikuje po tym jak nadzór nad wyścigiem przejmuje angielski milioner Niles York, który jest w pełni świadomy faktu, że jeśli Carl Lucas/Frankenstein wygra 5 wyścig i odzyska wolność to wyścig śmierci starci swoją największą gwiazdę przyciągającą miliony widzów na całym świecie i milionowe zyski. Jest jednak nieświadomy tego jakim przeciwnikiem jest Carl Lucas. Im bardziej chce zmusić Frankensteina do poddania wyścigu i tym samym wolności tym bardziej pogrąża się i naraża na jego zemstę.

Jak każda poprzednia część podobnie i ta jest przepełniona niesamowitymi scenami wyścigów monstrualnymi pojazdami wyposażonymi w pełną gamę broni począwszy od rakiet, przez wielkokalibrowe karabiny maszynowe, a skończywszy na motaczach ognia. Film warty zobaczenia choćby ze względu na jego zaskakujący i nieprzewidywalny koniec, który potrafi wywołać na twarzy widza zaskoczenie jak i uśmiech zadowolenia i satysfakcji.

 

SzczegółyProdukcja: USA
reżyser: Roel Reine
scenariusz: Tony Giglio
muzyka: Trevor Morris
zdjęcia: Roel Reine, Wayne Shields

ObsadaLuke Goss – Carl Lucas
Danny Trejo – Goldberg
Ving Rhames – Weyland
Dougray Scott – Niles York
Tanit Phoenix – Katrina
Robin Shou – Czternastak
Hlubi Mboya – Diabolos
Bart Fouche – Razor
Jeremy Crutchley – Psycho

Dodaj komentarz